Замовити артиста Gala Rizzatto

Gala Rizzatto Офіційний сайт агента

Італійська співачка з низьким оксамитовим голосом Galla Rizzatto, яка виконує всесвітньо відомі хіти – це найкраща прикраса для будь-якого корпоративу, ювілею чи весілля. Не упускайте можливість подарувати собі та близьким неймовірні враження!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Gala Rizzatto надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія співачки

  Ми, на правах офіційних промоутерів італійської виконавиці, організуємо виступи Galla Rizzatto на корпоративах, банкетах, весіллях та інших приватних заходах на території України. Незважаючи на всесвітню популярність співачки та її напружений гастрольний графік, ми зможемо підібрати вам відповідну дату в її розкладі. Як фахівці, які займаються організацією виступів зірок світового рівня вже не перший рік і мають прямі контакти з менеджерами співачки, ми пропонуємо вам найдемократичніші ціни на букінг Galla Rizzatto.

  Galla Rizzatto: біографія та творчий шлях співачки

  Одна з найбільш популярних та затребуваних виконавиць Італії, Гала Ріццато народилася 1975-го року в Мілані. Після школи дівчина вирішила вирушити у подорож Європою. Можна вважати, що творча біографія Гали розпочалася в Мадриді, де вона навчилася танцювати фламенко, вивчила іспанську мову та опанувала мистецтво фотографії. Вже тоді італійська красуня зрозуміла, що її майбутня професія буде нерозривно пов'язана із творчістю. Незабаром Galla Rizzatto переїхала до Лондона і почала брати уроки в Центрі Рудольфа Лабана, іменитого угорського танцюриста та хореографа. А кінцевим пунктом призначення у тривалій подорожі майбутньої всесвітньо відомої співачки став Нью-Йорк, де вона мешкає й досі. Таким чином, до початку кар'єри як виконавиця Гала мала багато навичок і вмінь: навчилася співати і танцювати, грати на гітарі, а також оволоділа трьома іноземними мовами. Дебютним синглом Galla Rizzatto стала пісня Everyone Has Inside, яка вибухнула європейські хіт-паради в 1995-му році. Через рік цей успіх повторив сингл "Freed From Desire". Потім пішли платівки L'album, Come into My Life та інші, що стали одними з культових альбомів у жанрі поп і R&B за всю історію світової музики.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Gala Rizzatto

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Gala Rizzatto

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Gala Rizzatto вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Gala Rizzatto залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Gala Rizzatto для вашого свята.

Видео Gala Rizzatto

Як замовити виступ Gala Rizzatto? Щоб замовити виступ Gala Rizzatto на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Gala Rizzatto.

Ми рекомендуємо запрошувати Gala Rizzatto до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Gala Rizzatto на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Gala Rizzatto у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский