Замовити артиста Гару (Garou)

Гару (Garou) Офіційний сайт агента

Франко-канадський співак та Garou асоціюється у багатьох із мюзиклом Нотр-Дам де Парі, в якому він виконав роль Квазімодо. Сьогодні володар прекрасного бас-баритону та яскравої зовнішності активно займається гастрольною діяльністю та продовжує підкорювати серця шанувальниць!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Гару (Garou) надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія співака Garou

  Виконавець народився у невеликому канадському містечку і до середини 90-х років займався виступами у кафе та ресторанах. Але в середині 1997 року він був затверджений на роль Квазімодо, яка перевернула його життя. Мюзикл набув величезної популярності і зробив Гару популярним не тільки в Канаді, а й у всьому світі. Після участі в мюзиклі виконавець почав займатися сольною кар'єрою, записавши в період з 2001 по 2006 рік 4 сольні альбоми, на даний момент записано ще 6. За час кар'єри виконавець спробував себе в ролі актора, він був наставником учасників у музичному шоу, але велика кількість часу він продовжує приділяти гастролям. Його сингли не втрачають актуальності:

  • "Belle";
  • "Du vent des mots";
  • "Dis que tu me retiendras".

  Через наш офіційний сайт агента співака Гару ви можете запросити виконавця на день народження, корпоратив та заходи іншого рівня на кілька кліків. Зробіть своє свято ще яскравішим, а ми якісно зробимо організацію концерту зі співаком Гару!

  Як замовити співака Garou на корпоратив?

  Напишіть або зателефонуйте нашому менеджеру, щоб вже зараз запросити чудового Garou на корпоратив чи захід. Наш менеджер відповість на всі запитання та розповість про гонорар Гару!

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Гару (Garou)

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Гару (Garou)

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Гару (Garou) вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Гару (Garou) залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Гару (Garou) для вашого свята.

Видео Гару (Garou)

Як замовити виступ Гару (Garou)? Щоб замовити виступ Гару (Garou) на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Гару (Garou).

Ми рекомендуємо запрошувати Гару (Garou) до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Гару (Garou) на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Гару (Garou) у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский