Замовити артиста Gianna Nannini

Gianna Nannini Офіційний сайт агента

Рок-співачка, яка почала працювати на своїй батьківщині, в Італії, стала знаменитою по всьому світу завдяки своїй працьовитості та таланту. Джанна Нанніні сама пише музику та виконує пісні, створюючи незабутню атмосферу на кожному концерті. Вона не лише розвивала соло-кар'єру, а й співпрацювала з іншими песцями у багатьох проектах. Замовити виступ співачки можна через наше агентство, ми використовуємо лише офіційні методи та гарантуємо найнижчі ціни.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Gianna Nannini надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Співачка з дитинства націлена була на музичну кар'єру, тому доклала всіх зусиль у цьому напрямі вже з молодих нігтів. Вона закінчила музичну школу за класом фортепіано і переїхала до Мілана для роботи на більш благодатному ґрунті. Незабаром вона отримала право виступати в історичних закладах, до яких увійшли L'Osteria dell'Operetta, Le Scimmie, Il Rosso. Знаменитий блюз-музикант, з яким вони потім стали партнерами Ігор Кмпанера, знайшов її теж там. Загалом у дискографії виконавиці вже цілих 30 альбомів. Вона працелюбно створювала їх у період з 1976 до 2017 року, а зараз продовжує працювати над новими композиціями. Співачку з чудовим голосом помітили багато виконавців та продюсерів, які залучали її до роботи над різноманітними проектами. У рік проведення Чемпіонату світу з футболу в Італії саме Джанна отримала честь виконувати гімн приймаючої сторони. Вона пише активні, драйвові мелодії, у яких виступає на вечірках та концертах.

  Популярні композиції:

  1. Maschi e altri
  2. X Forza e X Amore
  3. Dispetto
  4. Perle
  5. Hitalia
  6. Fenomenale
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Gianna Nannini

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Gianna Nannini

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Gianna Nannini вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Gianna Nannini залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Gianna Nannini для вашого свята.

Видео Gianna Nannini

Як замовити виступ Gianna Nannini? Щоб замовити виступ Gianna Nannini на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Gianna Nannini.

Ми рекомендуємо запрошувати Gianna Nannini до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Gianna Nannini на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Gianna Nannini у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский