Замовити артиста Giusy Ferreri

Giusy Ferreri Офіційний сайт агента

Giusy Ferreri — одна з найпопулярніших співачок Італії, автор пісень. Жанр виступів – поп-музика, рок, блюз. Яке ж свято без запальної музики? Відмінним варіантом свята з кожним приводом стане виступ Giusy Ferreri! Наше агентство допоможе запросити суперзірку на будь-яку вечірку без переплат та посередницьких послуг!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Giusy Ferreri надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Усвідомлення того, що музика має стати частиною життя до співачки, прийшло у підлітковому віці, після кількох шкільних виступів. До 2008 року артистка пробувала себе солісткою у кількох групах Італії, але успіх прийшов лише з початком сольної кар'єри після участі у конкурсі Х-Фактор. Перший альбом Non ti scordar mai di me відразу придбав звання мультиплатинового. І вже за кілька місяців співачка записала другу платівку «Gaetana», яку було продано у кількості понад 800 тисяч екземплярів. Усього було випущено 4 альбоми. За свою діяльність зірка отримала понад 10 нагород, найпрестижнішими стали: "2 Venice Music Awards", "Premio Lunezia", "European Border Breakers Awards". Італійська зірка не проти, у вільний час, виступити на таких святкових заходах, як:

  • фестивалі;
  • дні народження;
  • весілля;
  • вечірки.

  Будь-який виступ за участю Giusy Ferreri – це супер шоу, де немає смутку. Вона завжди спілкується із шанувальниками, намагаючись догодити кожному — підписує листівки, фотографується. Кожен концерт включає нові та найхітніші твори:

  • Stai Fermo Lì;
  • Niente Promesse;
  • ll Sapore Di Un Altro No;
  • Déjà-vu;
  • Partiti adesso.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Giusy Ferreri

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Giusy Ferreri

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Giusy Ferreri вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Giusy Ferreri залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Giusy Ferreri для вашого свята.

Видео Giusy Ferreri

Як замовити виступ Giusy Ferreri? Щоб замовити виступ Giusy Ferreri на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Giusy Ferreri.

Ми рекомендуємо запрошувати Giusy Ferreri до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Giusy Ferreri на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Giusy Ferreri у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский