Замовити артиста Glenn Hughes

Glenn Hughes Офіційний сайт агента

Glenn Hughes – британський музикант, бас-гітарист, який працює у стилі бас-рок, фан-рок, хеві-метал, соул та інших. Запросити Глена Хьюза на захід хочуть шанувальники його таланту та любителі справді класної музики!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Glenn Hughes надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Глена Хьюза

  Британський співак Glenn Hughes за роки своєї кар'єри співпрацював з багатьма гуртами та виконавцями – це «Dream Runner», Тоні Айоммі та іншими. Але в цей час він приділяв багато уваги сольній кар'єрі. У 90-х роках цей музикант випустив 5 сольних альбомів, на початку 2000 він випускав альбоми щорічно, радуючи своїх шанувальників новими синглами. Також Глен Хьюз співпрацював з іншими виконавцями, виконуючи на концертах роль запрошеного музиканта. Зараз співак продовжує займатися сольною кар'єрою, а до списку його музичних досягнень увійшли такі сингли:

  • "Highway Star";
  • "The Ballad of John Henry";
  • "The Great Divide" та інші.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Glenn Hughes

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Glenn Hughes

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Glenn Hughes вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Glenn Hughes залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Glenn Hughes для вашого свята.

Видео Glenn Hughes

Як замовити виступ Glenn Hughes? Щоб замовити виступ Glenn Hughes на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Glenn Hughes.

Ми рекомендуємо запрошувати Glenn Hughes до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Glenn Hughes на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Glenn Hughes у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский