Замовити артиста Gogol Bordello

Gogol Bordello Офіційний сайт агента

Gogol Bordello — американський гурт, створений емігрантом Радянського Союзу 29 років тому. Композиції гурту зібрали кілька, начебто, несумісних стилів: рок, поп, романс, панк, рок-н-рол. Артисти прославилися своїми виступами, що нагадують театральні постановки.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Gogol Bordello надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Історія групи

  На початку творчого шляху музиканти не знайшли визнання, подумавши, що їхні невдачі ховаються в неправильній назві, тоді колектив називався Hutz and the Bela Bartoks. Тоді артисти вирішили змінити назву гурту на Gogol Bordello. Перший сингл вийшов 1999 року, тоді вийшов і перший альбом. Протягом 6 років музиканти працюють над створенням нової платівки Gypsy Punks: Underdog World Strike, яка стала початком шаленої популярності. Загалом музиканти випустили 9 альбомів.

  Хіти

  1. Last One Goes the Hope.
  2. Rebellious Love.
  3. Як тобі не любити, Київе мій?
  4. To Rise Above.
  5. На частотах кохання.

  Особливості концертів

  Концерт колективу – це ціла вистава. Його можна замовити на такі святкові заходи як дні народження, корпоративні урочистості, вечірки, фестивалі, свята міста.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Gogol Bordello

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Gogol Bordello

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Gogol Bordello вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Gogol Bordello залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Gogol Bordello для вашого свята.

Видео Gogol Bordello

Як замовити виступ Gogol Bordello? Щоб замовити виступ Gogol Bordello на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Gogol Bordello.

Ми рекомендуємо запрошувати Gogol Bordello до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Gogol Bordello на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Gogol Bordello у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский