Замовити артиста Gorillaz

Gorillaz Офіційний сайт агента

Електронний проект Gorillaz привернув загальну увагу своєю неординарністю. Мультяшні персонажі стали кумирами мільйонів. Замовте артистів на свято та познайомтеся з ними особисто у «людському» вигляді.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Gorillaz надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Gorillaz

  Творцями групи Gorillaz є Деймон Албарн та Джеймі Хьюлетт, у 1998 році колектив почав своє існування. Саме їм належить задум розкручування віртуально-музичного проекту. У кліпах можна побачити анімаційних героїв, виконаних у форматі 2D. Короткометражні мультфільми в поєднанні з хітами, що запам'ятовуються, миттєво запам'ятовувалися аудиторії. За даними офіційного сайту агента Gorillaz, група записана в Книзі рекордів Гіннес як найуспішніший віртуальний музичний колектив. Така популярність прийшла одразу після виходу альбому з однойменною назвою, тираж якого становив 7 мільйонів копій. Замовити на свято Горілаз можна у наступному складі: – вокаліст та клавішник (у форматі 2D), який втратив зір; – басист Murdok, який славиться грубістю та вульгарністю; – мовчазний барабанщик Рассел із представницьким зовнішнім виглядом; – 10-річна дівчинка Нудл – прихильниця покемонів та іграшок. Горілаз уже перестав бути суто студійним проектом. Замовити артистів можна за допомогою концертної агенції Bnmusic. Всі клієнти мають можливість побувати на незвичайному шоу з екраном та мультиплікаційними персонажами.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Gorillaz

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Gorillaz

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Gorillaz вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Gorillaz залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Gorillaz для вашого свята.

Видео Gorillaz

Як замовити виступ Gorillaz? Щоб замовити виступ Gorillaz на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Gorillaz.

Ми рекомендуємо запрошувати Gorillaz до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Gorillaz на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Gorillaz у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский