Замовити артиста Green Day tribute band

Green Day tribute band Офіційний сайт агента

Green Day tribute band – триб'ют американського панк-рок-гурту Green Day. Запросіть Green Day tribute band на своє свято, щоб почути живе виконання хітів колективу, визнаного найкращим панк-гуртом за версією журналу Rolling Stone. Бронюйте триб'ют-виконавців у BnMusic без посередників на вигідних умовах.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Green Day tribute band надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Green Day tribute band

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Green Day tribute band

подобрать для Вашего мероприятия




Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Green Day tribute band вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Green Day tribute band залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Green Day tribute band для вашого свята.

Як замовити виступ Green Day tribute band? Щоб замовити виступ Green Day tribute band на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Green Day tribute band.

Ми рекомендуємо запрошувати Green Day tribute band до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Green Day tribute band на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Green Day tribute band у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский