Замовити артиста Green Day

Green Day Офіційний сайт агента

На сцені Green Day! І всі любителі панк-музики можуть насолодитись улюбленими хітами від відомого тріо. Запросіть панк-рок-колектив Green Day до себе на свято, задайте тон запланованій урочистості.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Green Day надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Про групу Green Day

  Популярний сьогодні американський рок-гурт був створений у 1987 році. Перший альбом музичного колективу вийшов 1989 року. Роботу на сцені Білл віддав перевагу школі. Хіти та прониклива форма виконання пісень дозволили гурту Green Day збирати повні зали на своїх виступах на батьківщині та в європейських країнах. Після початку популярності у групи Грін Дей почалися роки напружених гастролей та плідної роботи у студії. Напружений графік змусив музикантів взяти невелику відпустку на 2 роки, і вже 1997 року світ побачив експериментальний альбом. 2003 для групи був знаменний виникненням неприємного інциденту, коли прямо зі студії був викрадений диск із записом нових треків. За відносно невеликий термін група Грін Дей записала принципово новий матеріал – рок-оперу American Idiot. Шедевральна робота принесла колективу ще більшу славу. У 2012 році Green Day випустив 3 альбоми. За близько 20 років плідної роботи в активі панк-групи 11 повноформатних альбомів. Колекція нагород регулярно поповнюється новими заохоченнями. За версією журналу Rolling Stone у 2011 році Green Day стала найкращим панк-гуртом за всю історію музики. Запрошуйте Грін Дей на корпоратив без посередників та переплат. Концертне агентство Bnmusic візьме на себе весь клопіт з організації, перельоту, проживання та підготовки до феєричного виступу улюбленої групи!

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Green Day

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Green Day

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Green Day вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Green Day залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Green Day для вашого свята.

Видео Green Day

Як замовити виступ Green Day? Щоб замовити виступ Green Day на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Green Day.

Ми рекомендуємо запрошувати Green Day до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Green Day на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Green Day у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский