Замовити артиста Guillaume Rat

Guillaume Rat Офіційний сайт агента

Гійом Рат – популярний французький співак, автор і композитор, шансоньє, володар прекрасного бас-баритону. Відомий як поет: на концертах не лише співає, а й декламує свої вірші. Він лауреат міжнародного конкурсу франкомовної поезії та безлічі музичних конкурсів. Для того, щоб запросити артиста виступити на вашому святі, зверніться до нашої агенції, і ми візьмемо на себе організацію участі артиста.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Guillaume Rat надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Guillaume Rat родом із Парижа, де з'явився на світ у вересні 1973 року. Здобув освіту в школі драматичного мистецтва. Музичну кар'єру розпочав із виконання шлягерів відомих шансоньє. Він чудово інтерпретує хіти світової музики, надаючи їм своє оригінальне звучання. У репертуарі артиста – твори російською мовою: романси, композиції воєнних років. Особливе місце у творчості співака займають пісні часів Другої світової війни різними мовами.

  Де виступає співак

  Guillaume Rat гастролює у багатьох країнах. Він виступає на концертах, масштабних святах, приватних та корпоративних заходах. Трек-лист включає хіти сучасної музики та пісні власного твору:

  • Нормандія Неман;
  • Катюша;
  • L'été Indien;
  • Il etait une fois nous deux;
  • Et si tu n'existais pas;
  • Les Champs-Elysées.

  Сильний, добре поставлений голос, особлива мелодика, м'яке звучання французької мови — це ви знайдете у виступах Гійома Рата. Він захоплює увагу публіки з перших нот та не відпускає до кінця виступу. Голос артиста змушує то радіти, то сумувати, але нікого не залишає байдужим. Він дуже тепло спілкується із глядачами.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Guillaume Rat

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Guillaume Rat

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Guillaume Rat вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Guillaume Rat залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Guillaume Rat для вашого свята.

Видео Guillaume Rat

Як замовити виступ Guillaume Rat? Щоб замовити виступ Guillaume Rat на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Guillaume Rat.

Ми рекомендуємо запрошувати Guillaume Rat до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Guillaume Rat на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Guillaume Rat у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский