Замовити артиста Haim

Haim Офіційний сайт агента

Група Haim – юний колектив, який радує шанувальників із 2005 року. Об'єднання R'n'B 90-х та нью-фолка – саме так характеризують стиль групи критики. Ну а нам залишається лише насолоджуватися їхнім неповторним звучанням!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Haim надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Haim

  Стрижень гурту – це три сестри з Лос-Анджелеса, яких ще більше скріпила любов до музики. Есті, Алана та Даніель стали засновницями колективу, пізніше до дівчат приєднався досвідчений музикант Деш Хаттон. Цілих п'ять років сестри задовольнялися виступами в місцевих клубах і на весіллях, але після того, як Даніель виступила кілька разів у знаменитої колеги Дженні Льюїс і набрала досвіду, дівчатка вирішили впритул зайнятися популярністю Haim. Перша платівка сестер – EP Forever принесла перші промені успіху, завдяки міні-альбому сестри підписали контракт із лейблом Polydor Records. Сестри вирушили на гастролі Великою Британією і навіть виступили на одному майданчику з Florence and the Machine. У 2013 світ побачив перший альбом Days Are Gone. Він відкрив групі дверей до нового лейблу, заснованого Jay-Z. Після першої платівки гурт взяв участь у записі саундтреку до фільму «Голодні Ігри: Сойка-пересмішниця» (1 частина) разом з іншими зірками. Щоб замовити тріо на свято, необхідно пам'ятати – через щільний графік із дівчатами варто зв'язатися заздалегідь. Ціни артистів при букінгу на Новий рік зростають, але ж чути улюблені хіти в новорічну ніч особливо приємно? Ось лише кілька композицій, які ви почуєте замовивши тріо:

  • The Wire,
  • Forever,
  • Falling,
  • Don't Save Me.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Haim

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Haim

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Haim вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Haim залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Haim для вашого свята.

Видео Haim

Як замовити виступ Haim? Щоб замовити виступ Haim на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Haim.

Ми рекомендуємо запрошувати Haim до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Haim на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Haim у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский