Замовити артиста Helene Segara

Helene Segara Офіційний сайт агента

Елен Сегара – талановита співачка та чарівна жінка, яка працює у жанрі поп-музики. Дівчина родом із Франції, вона активно знімається у телевізійних фільмах та займається концертною діяльністю. Шанувальники обожнюють її голос, тому замовити на свято співачку Елен Сегара – це дуже престижно.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Helene Segara надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Helene Segara

  Дівчина народилася в сім'ї державних службовців, але вона не скорилася волі батьків, а почала у ранньому віці співати. Вже в 11 років Helene Segara перемогла на місцевому конкурсі, а ще через 4 роки закинула навчання та почала виступати у місцевих кафе та інших закладах. У 22 роки дівчина випустила свій перший сингл, але він не набув широкої популярності, тому співачка вирушила до Парижа. Упродовж певного часу співачка безуспішно відвідувала прослуховування, але потім доля звела її із продюсером співачки Далиди. Після цього співачка почала видавати нові альбоми, взяла участь у популярному французькому мюзиклі Нотр-Дам де Парі. За роки кар'єри виконавиця випустила понад 12 альбомів, найпопулярнішими її синглами стали:

  • "On ne dit pas";
  • "La vie avec toi";
  • "Le monde a l'enverse" та інші.

  Сьогодні офіційний сайт агента співачки Елен Сегара переповнений заявками, адже вона популярна не лише у Франції, а й у Бельгії, Росії та інших країнах. І якщо ви бажаєте зробити своє свято бездоганним, то вам потрібна організація концерту зі співачкою Елен Сегара!

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Helene Segara

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Helene Segara

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Helene Segara вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Helene Segara залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Helene Segara для вашого свята.

Видео Helene Segara

Як замовити виступ Helene Segara? Щоб замовити виступ Helene Segara на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Helene Segara.

Ми рекомендуємо запрошувати Helene Segara до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Helene Segara на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Helene Segara у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский