Замовити артиста Hugh Laurie

Hugh Laurie Офіційний сайт агента

Всесвітньо відомий актор, комік, письменник, блюзмен — це Джеймс Х'ю Келам Лорі. Запросити зірку світового масштабу на вашу урочистість ви можете у нашій агенції. Ми готові гарантувати високий рівень організації та проведення свята. Завдяки роботі безпосередньо з агентами артиста ми пропонуємо прийнятні ціни.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Hugh Laurie надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Народився актор у 1959 році в Оксфорді, Британія. Здобув більш ніж гідну освіту — після закінчення приватної школи продовжив навчання у престижному Ітонському коледжі. Закінчив Кембридж, має вчений ступінь. У студентські часи познайомився зі Стівеном Фраєм, комедійний дует з яким і приніс йому популярність. Знаменитий актор із шести років навчався грі на фортепіано.

  Музична кар'єра

  Дебютна студійна робота Let Them Talk побачила світ у 2011 році. Вона включає 15 блюзових композицій в самому класичному стилі. Крім вокалу, Х'ю Лорі записав фортепіанні та гітарні партії. Альбом увійшов до топ-чартів у Франції, Німеччині, Швейцарії. Він став золотим у Британії та платиновим у Франції. Ще один диск «Didn't It Rain» з'явився через два роки і посів третє місце в чартах Англії, Франції, Швейцарії. На підтримку альбому відбувся масштабний гастрольний тур.

  Де виступає Hugh Laurie

  Виступ музики підійде для невеликої аудиторії: тематична вечірка, корпоратив. Трек-лист композицій:

  • "Let them talk";
  • "Kiss of Fire";
  • "You Don't Know My Mind";
  • "Swane River";
  • "Baby Please Make a Change".

  Творчість Х'ю Лорі адресована шанувальникам старого доброго блюзу. Його виступ переносить у атмосферу Нового Орлеана. М'яка та прониклива манера виконання додає камерності та душевності.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Hugh Laurie

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Hugh Laurie

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Hugh Laurie вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Hugh Laurie залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Hugh Laurie для вашого свята.

Видео Hugh Laurie

Як замовити виступ Hugh Laurie? Щоб замовити виступ Hugh Laurie на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Hugh Laurie.

Ми рекомендуємо запрошувати Hugh Laurie до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Hugh Laurie на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Hugh Laurie у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский