Замовити артиста Il Volo

Il Volo Офіційний сайт агента

Італійське поп-тріо Il Volo – це творчий колектив, що складається з баритону та двох тенорів. Тріо стрімко набирає популярності не лише в рідній Італії, а й у ЄС та США, тож поспішіть запросити гурт Il Volo на захід!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Il Volo надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Історія гурту Il Volo

  На початку 2009 року три сольні виконавці пройшли кастинг і стали учасниками телевізійного конкурсу Ti lascio una canzone, який проводив один з італійських каналів. Талановитих хлопців помітив продюсер, який вирішив створити із виконавців тріо. Після цього колектив почав активно працювати і набув популярності, адже контакти гурту Il Volo почали шукати шанувальники справді якісної музики. Тріо стало першою групою, яка уклала офіційний договір зі звукозаписним брендом США. Більш ніж за 7 років роботи гурт записав 5 студійних альбомів та величезну кількість популярних синглів:

  • "Grande amore";
  • "Si Me Falta Tu Mirada";
  • "Per te ci sarò";
  • «È la mia vita» та інші.

  І ви можете не шукати офіційного сайту агента групи Il Volo, якщо хочете запросити колектив на корпоратив, адже можна швидко зробити замовлення через наше букінг-агентство.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Il Volo

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Il Volo

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Il Volo вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Il Volo залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Il Volo для вашого свята.

Видео Il Volo

Як замовити виступ Il Volo? Щоб замовити виступ Il Volo на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Il Volo.

Ми рекомендуємо запрошувати Il Volo до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Il Volo на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Il Volo у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский