Замовити артиста Ilaria Della Bidia

Ilaria Della Bidia Офіційний сайт агента

Італійська зірка Ilaria Della Bidia на вашому святі!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Ilaria Della Bidia надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Ilaria Della Bidia

  Іларія народилася і виросла у Тосканії, у провінції Лукка. Вже в 2005 році вона успішно закінчила консерваторію класу фортепіано під керівництвом Antonella De Grossi. Ilaria досить успішно працює у різних музичних стилях (джаз, блюз, і навіть поп-танець). З 2008 року співачка розпочинає тісну співпрацю з Overlook Italia і починає працювати на одній сцені в парі з Alessia Forganni. Незабаром Ilaria Della Bidia зауважує іменитий співак Андреа Боччелі . Через деякий час Іларія вирушає з зіркою світової величини Andrea Bocelli в тур, де вона виконує з ним на одній сцені складні жіночі партії музичних творів: Bahrain 2012 Spring of Culture, Polonia 2012 Carrara 2012 Giorgio Panariello, Se stasera siamo qui. На завершення туру, Ilaria приймає запрошення Testimonial della Fondazione Arpa, на участь у численних концертних заходах міжнародного формату. На сьогоднішній день Іларія є дуже затребуваним артистом Італії. Гастрольний графік розписано на півроку вперед. Якщо у Вас виникло бажання запросити Ilaria Della Bidia для виступу, ми готові організувати вам її концерт у будь-якій точці світу. Іларіа отримує дорогоцінний досвід виконання складних партитур, у тому числі знаменитої арії Франческі, записує кілька композицій та виконує пісні на фестивалях у форматі live. Її зовнішність та вокальні дані прокладають солістці дорогу до Риму, де перед нею відчинені двері продюсерських центрів та телестудій. Сьогодні менеджмент артиста дозволяє замовити найталановитіших виконавців для створення атмосфери незабутнього розкішного вечора. Іларіа – знаменита телеведуча, учасниця програм «Добра неділя», «Коррида», «Доменіка В» на рідному телебаченні, виконавиця композицій італійською, англійською та іспанською мовами. Забукувати її приїзд – значить, забезпечити професійне торжество широкого розмаху. І лише оригінальний та відповідальний менеджмент артиста здатний виконати ваші вимоги на всі 100%, як це гарантує агенція BnMusic.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Ilaria Della Bidia

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Ilaria Della Bidia

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Ilaria Della Bidia вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Ilaria Della Bidia залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Ilaria Della Bidia для вашого свята.

Видео Ilaria Della Bidia

Як замовити виступ Ilaria Della Bidia? Щоб замовити виступ Ilaria Della Bidia на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Ilaria Della Bidia.

Ми рекомендуємо запрошувати Ilaria Della Bidia до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Ilaria Della Bidia на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Ilaria Della Bidia у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский