Замовити артиста Imany

Imany Офіційний сайт агента

Імані відома у вузьких колах шанувальників таланту ще під ім'ям Надя Младжао – знаменита французька співачка. Вокалістка Imany – виконавиця, альбоми якої набули статусу платинових у Франції та радіоефірах Греції, Польщі.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Imany надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Imany – зіркова кар'єра

  Imany народилася у Франції 5 квітня 1979 року. Сольна кар'єра співачки Імані стартувала у 2008 році. Вибране сценічне ім'я перекладається з суахілі як "віра". Виконавиця Imany-Віра співає на сцені і вигадує музику. Імані надзвичайно популярна у Франції та країнах континентальної Європи. Тим часом у юності співачка мріяла про спортивну кар'єру, бо шанувальникам творчості Imany пощастило. Провівши 7 років у США та намагаючись стати спортсменкою, Імані повернулася до Франції. Надя Младжіо – Imany впритул зайнялася вокалом та грою на скрипці.

  Популярні альбоми Імані

  Перші спроби піднятися в музичних чартах зроблено Imany ще на початку 2000-х, але популярність прийшла нещодавно. Вихід у 2011 році дебютного альбому The Shape of a Broken Heart стає етапом зльоту. Платівка у найкоротші терміни стає платиновою. Яскраві, запалювальні та хвилюючі композиції, що до нього увійшли, стали причиною для визнання платівки тричі з платиновим відтінком у Республіці Польщі. У травні 2014 року вийшов новий альбом Sous les jupes des filles, у серпні 2016 року – альбом під назвою The WrongKind of War.

  Як запросити Imany на корпоратив

  Щоб запросити Імані на корпоративний захід, ювілей, вечірку або весілля зв'яжіться з арт-менеджерами агентства. Використовуючи офіційні канали, арт-менеджер повідомляє Imany про майбутній виступ і погоджує дату. Поява на урочистості французької виконавиці розбурхає публіку та наповнить святкову атмосферу екзотичним шармом.

  Що визначає вартість виступу Імані

  Вартість виступу Імані визначається низкою факторів:

  • місцем концерту;
  • форматом участі співачки у заході замовника;
  • кількістю пісень;
  • тривалістю концертного виступу.

  Візитка співачки збігається зі стійким попитом замовників на наступні сингли:

  • You Will Never Know
  • "Please and Change"
  • "The Good The Bad & The Crazy"

  Обов'язкові пункти райдера визначається між виконавицею та замовником за допомогою офіційного тур-менеджера Імані.

  Офіційний сайт менеджера Imany

  Наше агентство – офіційний представник Імані. При замовленні виступу Imany у подарунок гостям святкової дії, ціна на виступ визначається офіційними менеджерами співачки та замовником. Практикується букінг – попереднє бронювання дати естрадного шоу із внесенням у концертний графік Імані.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Imany

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Imany

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Imany вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Imany залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Imany для вашого свята.

Видео Imany

Як замовити виступ Imany? Щоб замовити виступ Imany на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Imany.

Ми рекомендуємо запрошувати Imany до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Imany на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Imany у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский