Замовити артиста Indila

Indila Офіційний сайт агента

Французька співачка Indila – це унікальне поєднання незвичайної зовнішності, м'якого характеру, вокальних даних та здібностей до написання глибоких текстів. Виступ Indila зробить ваше свято елітним, розкішним та гідним заздрості.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Indila надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Indila

  Незрівнянна Індила народилася 1984-го року в Парижі. Її незвичайна зовнішність, як і своєрідний голос, обумовлені багатонаціональним корінням: у дівчині тече камбоджійська, алжирська, індійська і навіть єгипетська кров. Індила з дитинства виділялася серед однолітків як екзотичними рисами обличчя, а й своєрідним поглядом життя, і навіть безсумнівним музичним талантом. Тому не дивно, що вона повірила у свою зірку і вирішила зробити захоплення своїм покликанням. Індила успішно співпрацює з іншими французькими музикантами, а також сама пише пісні та виконує їх. Спочатку дівчина здобула популярність на музичній сцені рідної країни, незабаром після чого про неї заговорили в Європі, а через деякий час – і за океаном. Випущена нею у 2014 році повноформатна платівка «Mini Word» протягом дванадцяти тижнів утримувалася в першій трійці хіт-параду Франції. А хіти "Dernière danse" та "Tourner dans le vide" зазвучали по всьому світу.

  Замовити Indila на корпоратив – реальніше, ніж може здатися

  Ми, концертна агенція BnMusic, виступаємо в ролі офіційного промоутера виконавиці. Це означає, що ми співпрацюємо безпосередньо з нею за прямими контактами Indila і можемо запросити її до вас на свято, минаючи ланцюга численних посередників та агентів. Ми справді здатні здійснити букінг та організацію виступу Індили як артиста на весілля , на Новий рік, на банкеті, на ювілеї, на творчому вечорі або, наприклад, на корпоративі. Замовити зірку на свято через сайт офіційного концертного агента Indila, який ви зараз переглядаєте, означає убезпечити себе від усіляких ризиків та отримати якісний концерт за максимально демократичною ціною артистки. Ми контролюємо кожен етап підготовки та проведення виступу особисто, тим самим знижуючи ймовірність форс-мажорів до мінімуму.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Indila

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Indila

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Indila вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Indila залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Indila для вашого свята.

Видео Indila

Як замовити виступ Indila? Щоб замовити виступ Indila на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Indila.

Ми рекомендуємо запрошувати Indila до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Indila на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Indila у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский