Замовити артиста Jovanotti

Jovanotti Офіційний сайт агента

Співак Jovanotti вибрав свій нік із гумором, адже він є похідним від звичайного італійського слова «молодий чоловік». Лоренцо Керубіні ставиться до своєї творчості з гумором і намагається передати ті самі відчуття своїм слухачам. Він працює в різних жанрах, часто змішуючи їх і створюючи оригінальні композиції. У тому числі, використовує фолк, рок, поп, реп, етнічну музику. Замовляйте виступ оригінального виконавця у нашому агентстві, щоб мати гарантії та не переплатити.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Jovanotti надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Спочатку Лоренцо працював ді-джеєм у нічних клубах та на радіостанціях Риму, але незабаром його помітили. Продюсер Клаудіо Чеккетто запропонував йому співпрацю, після чого досить швидко співак випустив свій перший сингл. Після старту 1987 року він почав працювати над наступними композиціями і перейшов працювати на радіостанцію свого продюсера в Мілані. Вже наступного року публіці презентували перший студійний альбом, над яким хлопець працював досить довго. Він не знайшов жодної думки. Критики однозначно оголосили його нікчемним, натомість слухачі оцінили творчість виконавця покупкою майже півмільйона копій. На даний момент він випустив уже 14 студійних альбомів, писав музику для фільмів та телесеріалів. Він навіть писав тексти для деяких пісень Адріано Челентано і якийсь час зустрічався з його дочкою. Його можна запросити виступити на різних заходах.

  Популярні композиції:

  1. Walking
  2. Safari
  3. A te
  4. Sabato
  5. Tensione evolutiva.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Jovanotti

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Jovanotti

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Jovanotti вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Jovanotti залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Jovanotti для вашого свята.

Видео Jovanotti

Як замовити виступ Jovanotti? Щоб замовити виступ Jovanotti на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Jovanotti.

Ми рекомендуємо запрошувати Jovanotti до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Jovanotti на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Jovanotti у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский