Замовити артиста Kaiser Chiefs

Kaiser Chiefs Офіційний сайт агента

П'ятірка хлопців із Kaiser Chiefs прославила англійський регіон Йоркшир на весь світ. Музиканти залишаються класичним брит-групою, проте не перестають експериментувати з музичними стилями.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Kaiser Chiefs надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Kaiser Chiefs

  Група Kaiser Chiefs – результат любові до музики 60-х років, брит-попу та панк-року чотирьох простих хлопців із Англії. Любительські музичні спроби Рікі Вілсона, Ніка Ходжсона, гітариста Ендрю Уайта, Саймона Рікса та Ніка Бейнса вилилися в 2003 році у появу нового гурту. Назва Kaiser Chiefs обрана не випадково: саме таке ім'я має південноафриканський футбольний клуб, в якому грав Лукас Радебе – захисник футбольної команди з рідного містечка музикантів Лідс. Якщо перший сингл хлопців Oh My God особливого успіху не мав, то перший альбом Employment, випущений у 2005 році, здобув одразу три нагороди Brit Awards.

  Подальша біографія Kaiser Chiefs

  Як тільки в Британії дізналися про гурт Kaiser Chiefs, офіційний сайт концертного агента анонсував випуск другого альбому Yours Truly, Angry Mob, який вийшов у 2006 році. Третій альбом Off With Their Heads завоював третє місце у британських чартах, а четвертий альбом The Future Is Medieval гурт, можна сказати, створював разом із фанатами. Кожному шанувальнику Kaiser Chiefs запропонували проголосувати за треки, які мають увійти до свіжого альбому, та за його обкладинку. Остання з випущених платівок очолила британський чарт та утримувала лідерство протягом двох тижнів. Якщо ви бажаєте замовити Kaiser Chiefs на корпоратив або на свято, готуйтеся почути:

  • Ruby,
  • I Predict A Riot,
  • The Factory Gates,
  • Meanwhile Up in Heaven,
  • Coming home,
  • Falling Awake.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Kaiser Chiefs

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Kaiser Chiefs

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Kaiser Chiefs вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Kaiser Chiefs залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Kaiser Chiefs для вашого свята.

Видео Kaiser Chiefs

Як замовити виступ Kaiser Chiefs? Щоб замовити виступ Kaiser Chiefs на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Kaiser Chiefs.

Ми рекомендуємо запрошувати Kaiser Chiefs до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Kaiser Chiefs на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Kaiser Chiefs у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский