Замовити артиста Ken Hensley

Ken Hensley Офіційний сайт агента

Кен Хенслі – справжня легенда світової рок-музики. Став найбільш відомим у складі прогресивної хард-рок групи Uriah Heep. За свою більш ніж піввікову кар'єру артист записав понад сорок альбомів як сольно, так і з гуртами. Є автором таких безсмертних хітів, як July Morning, Easy Livin, Lady in Black та інших. Завдяки багаторічному досвіду сольних гастрольних турів і турів з групами (перший концерт дав у далекому 1965 році), Кен Хенслі володіє найвищим професіоналізмом і вмінням створити захоплююче свято, що запам'ятовується.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Ken Hensley надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Творча кар'єра Кена Хенслі

  Початок сходження

  З юності Кен брав участь у місцевих маловідомих колективах Лондона. Його першою групою стала Blue Notes. Записи цих команд не дійшли до наших днів. Натомість усьому світу відомі композиції Uriah Heep, до якої музикант приєднався 1969 року. Золота епоха хард-року принесла лондонським хлопцям народну популярність та кохання. Тоді доля давала фору навіть такому жанру, як поп-музика.

  Роки світової популярності

  Кен має відмінний композиторський талант. У складі Uriah Heep грав на клавішних, гітарі, слайд-гітарі, а також співав. Причому музикант був самоукою і вигадав власну слайдову техніку в стандартному строю. Основні напрямки:

  • хард-рок;
  • прогресив-рок;
  • арт-рок;
  • слайдова блюзова музика.

  Кен йде в соло

  Сольні роботи Хенслі почав випускати ще під час участі у «Юрай Хіп». Перший диск вийшов у 1973 році, який був наповнений невиданим матеріалом «Хіпов». Після виходу з групи 1980 року остаточно зосередився на сольній творчості. Крім того, часто записувався з іншими командами як запрошений музикант. Досі веде активну діяльність, дає корпоративи у багатьох містах Росії, записує музику у студії. Крім музичної діяльності, Кен любить малювати, а також пише книги біографічного змісту. Великий фанат перегонів "Формула-1".

  Атмосфера виступів

  Кен Хенслі – артист старого загартування та має величезний досвід роботи з публікою. Намагається влаштувати не просто концерт, а дружню вечірку, щоби кожен у залі відчув себе частиною події. Завдяки власної чарівності вміє привернути до себе зал у перші 10 хвилин. Створює максимально сприятливу та затишну атмосферу. Розмови з публікою, інтелігентний гумор, чергування вибухових хітів з космічними баладами дозволяє принести задоволення від концерту глядачам різного віку.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Ken Hensley

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Ken Hensley

подобрать для Вашего мероприятия




Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Ken Hensley вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Ken Hensley залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Ken Hensley для вашого свята.

Видео Ken Hensley

Як замовити виступ Ken Hensley? Щоб замовити виступ Ken Hensley на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Ken Hensley.

Ми рекомендуємо запрошувати Ken Hensley до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Ken Hensley на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Ken Hensley у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский