Замовити артиста Kenan Doğulu

Kenan Doğulu Офіційний сайт агента

Kenan Doğulu – популярний турецький музикант, співак. Жанр виступів – популярна музика. Учасник конкурсу Євробачення у 2007 році. Його брутальний голос люблять особливо представниці прекрасної статі, які просто захоплені східним артистом.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Kenan Doğulu надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  У підлітковому віці хлопець зрозумів, що хоче пов'язати своє життя з музикою та почав активно займатися навчанням у цьому напрямі. Після закінчення коледжу, він працював солістом у ресторані, де і був помічений продюсером, який запропонував йому записати сольний альбом. Перша платівка Yaparım Bilirsin була записана в 1993 році і стала популярною у своїй країні. Через 14 років співака було обрано для виступу в Євробаченні з піснею Shake It Up Şekerim, але не зайняв лідируючу позицію в конкурсі. Загалом артист випустив 12 альбомів, багато з яких посіли перші місця у світових хіт-парадах. На сьогоднішній день зірка часто гастролює, але незважаючи на це, знаходить час, щоб виступити на таких святкових заходах, як:

  • вечірки; дні народження;
  • фестивалі, міські урочистості;
  • весілля, корпоративи.

  Виступ Кенана Доулу – справжнє свято для шанувальників, яких він так любить. Зірка завжди спілкується з глядачами та намагається завжди приділяти їм увагу. Як багато хто говорить — він простий хлопець, хоч і має світову популярність. На концертах завжди звучатимуть найкращі хіти та нові композиції:

  • Pamuk;
  • Rütbeni Bileceksin;
  • Çakkıdı;
  • Kurşun Adres Sormaz ki;
  • Şeytan Tüyü;
  • SIMSIKI SIKI SIKI;
  • Kitabını Yazdım Senin.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Kenan Doğulu

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Kenan Doğulu

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Kenan Doğulu вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Kenan Doğulu залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Kenan Doğulu для вашого свята.

Видео Kenan Doğulu

Як замовити виступ Kenan Doğulu? Щоб замовити виступ Kenan Doğulu на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Kenan Doğulu.

Ми рекомендуємо запрошувати Kenan Doğulu до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Kenan Doğulu на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Kenan Doğulu у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский