Замовити артиста Klaxons

Klaxons Офіційний сайт агента

Молоді, епатажні, креативні, енергійні – це група Klaxons. Юні британці заразили своєю оригінальною музикою весь світ, і хоч колектив досить молодий, замовити Klaxons на корпоратив мріють і в Америці, і в Росії.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Klaxons надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Клаксонс: із чого все починалося?

  Гурт, який зробив переворот у британській рок-музиці, бере свій початок у 2005 році. Її батьками-засновниками стали молоді музиканти Рейнолдс та Тейлор-Девіс. Перший сингл нового колективу Клаксонс отримав назву Gravity`s Rainbow, а стиль групи був ідентифікований як indie-rock. Перший їхній трек зауважив діджей Стів Ламакк, який запросив хлопців до своєї програми. Через рік гурт Клаксонс вже виступав на британських фестивалях і випустив другий сингл Atlantis to Interzone. Але найбільше рання біографія Klaxons вражає основою нового стилю музики – new rave. New rave – це різновид альтернативного року, доповнений елементами електронної музики. Не дивно, що Myths of the Near Future – дебютний альбом гурту Клаксонс став платиновим і приніс їм нагороду NME, здобувши перемогу в номінації "Кращий новий гурт". Колектив невдовзі з'явився на Leeds. Далі був другий альбом Xan Valleys, дві пісні з якого видерлися на 7 і 13 місце в хіт-параді Великобританії. Після такого успіху Klaxons анонсували світове турне. Бажаєте замовити на свято Klaxons? Тоді готуйтеся до небувалих танців під хіти Клаксонс:

  • Golden Skans;
  • Echoes;
  • Its Not Over Yet;
  • Atlantis To Interzone;
  • Gravity's Rainbow;
  • Twin Flames;
  • Venusia.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Klaxons

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Klaxons

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Klaxons вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Klaxons залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Klaxons для вашого свята.

Видео Klaxons

Як замовити виступ Klaxons? Щоб замовити виступ Klaxons на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Klaxons.

Ми рекомендуємо запрошувати Klaxons до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Klaxons на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Klaxons у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский