Замовити артиста La Roux

La Roux Офіційний сайт агента

Британський дует La Roux, який виконує музику в стилі електропоп з елементами фолк-року та інді, за лічені роки досяг слави одного з найцікавіших музичних колективів світу. Концерт Ла Рукс – найкращий спосіб провести будь-яке свято!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста La Roux надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія La Roux

  Гурт був утворений у 2008-му році. Особою і голосом колективу стала Еллі Джексон, яка з дитинства захоплювалася музикою і успішно освоїла багато інструментів, у тому числі синтезатор. Окрім виконання клавішних партій та вокалу, Еллі Джексон є також автором пісень Ла Рукс. Компанію їй складає Бен Ленгмейд – талановитий музикант та продюсер, який помітив французький шарм у своїй подрузі та допоміг їй створити неповторний сценічний імідж. До складу колективу також входить барабанщик, клавішник та спеціаліст з роботи з інтернетом. Назва групи перекладається з французької як «Рудоволоса», присвячена вона, звичайно ж, Еллі Джексон. У дівчини справді руде волосся, крім того, вона часто з'являється на публіці з цікавими зачісками. На образ колективу, музичний стиль дуету і те, як він позиціонує себе, вплинула творчість інших відомих виконавців: Девіда Боуї, Мадонни, Ніка Дрейка, Depeche Mode. Надихнувшись цими музикантами, а також використавши свої польоти творчої думки, Ла Рукс створили власний музичний стиль: його називають електропоп або синті-поп з елементами фолк-року та інді-року.

  Подальша біографія Ла Рукс

  La Roux – це автори таких хітів, як Quicksand, In for the Kill, Bulletproof та багато інших. Їх дебютний альбом вийшов у 2009-му році і називався так само, як і сам гурт – «La Roux». Платівка виявилася надзвичайно успішною, вона зазвучала в багатьох країнах світу, а в 2011-му році навіть отримала нагороду «Греммі» у категорії «Кращий електронний/танцювальний альбом». А в 2014 році виконавці випустили другу платівку – «Trouble In Paradise», що повторила успіх першої. Наразі гурт активно гастролює, а також працює над матеріалом для наступного альбому. Ми є офіційними агентами Ля Рукс і пропонуємо вам унікальну можливість – запросити виконавців до вас на свято: Новий Рік, ювілей, весілля чи корпоратив. У нас є всі контакти La Roux, які потрібні для цього, а також ексклюзивне право організовувати їх виступи в ролі офіційних промоутерів.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати La Roux

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на La Roux

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна La Roux вказана для ознайомлення. Остаточний прайс La Roux залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар La Roux для вашого свята.

Видео La Roux

Як замовити виступ La Roux? Щоб замовити виступ La Roux на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу La Roux.

Ми рекомендуємо запрошувати La Roux до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення La Roux на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ La Roux у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский