Замовити артиста Laura Pausini

Laura Pausini Офіційний сайт агента

Італійська співачка Laura Pausini – це яскрава красуня з чарівним мецо-сопрано, яка підкорила сцени різних країн світу та неодноразово отримувала премію «Греммі». Ви вже бажаєте почути її композиції? Тоді замовте концерт на нашому офіційному сайті агента співачки Лаури Паузіні!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Laura Pausini надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Laura Pausini

  Чудова Laura Pausini народилася в Італії в сім'ї музикантів, які хотіли, щоб дочка пішла їхніми стопами. І вона зробила це, спочатку виступаючи з батьками у барах та кафе! Через кілька років Лаура почала брати участь у різних співочих конкурсах, здобуваючи перемогу за перемогою. І вже 1993 року вийшов її перший альбом, тираж якого становив 2 млн. копій, також було продано 4 млн. копій 2 альбоми співачки. Сьогодні у Лаури записано понад 10 альбомів, а більша кількість її синглів виконана італійською та іспанською мовами:

  • "Tra te e il mare";
  • "Primavera in anticipo";
  • "Innamorata".

  Після народження дитини у 2012 році виконавиця на якийсь час призупинила концертну діяльність, але сьогодні шанувальники знову можуть замовити співачку Laura Pausini на корпоратив. Її музика підніме настрій та зачарує ваших гостей!

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Laura Pausini

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Laura Pausini

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Laura Pausini вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Laura Pausini залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Laura Pausini для вашого свята.

Видео Laura Pausini

Як замовити виступ Laura Pausini? Щоб замовити виступ Laura Pausini на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Laura Pausini.

Ми рекомендуємо запрошувати Laura Pausini до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Laura Pausini на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Laura Pausini у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский