Замовити артиста Linkin Park Tribute Show

Linkin Park Tribute Show Офіційний сайт агента

Яскравий і неординарний американський гурт «Linkin Park» став культовим на початку 2000-х, підкорив багатомільйонну публіку своїм відомим фірмовим звучанням. Енергетику та драйв пісень легендарного колективу з успіхом передає Linkin Park Tribute Show. Ви можете замовити виступ артистів у нашій агенції без посередників та за вигідною ціною.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Linkin Park Tribute Show надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Рок-легенда нульових

  Гурт «Linkin Park» утворився наприкінці 90-х, а через кілька років став одним із найпопулярніших і комерційно успішних у жанрі альтернативний метал. Колектив вніс у творчість елементи різних напрямів, створивши свій власний неповторний стиль. Сьогодні музиканти призупинили свої виступи у зв'язку із загибеллю вокаліста, але їхні пісні продовжують слухати та виконувати у багатьох країнах світу.

  Виступ кавер-групи

  Гурт «Newtonz» було засновано у 2012 році в Києві. Музиканти виступали у клубах та брали участь у фестивалях, виконуючи, крім власних оригінальних композицій, пісні з репертуару знаменитих американських рокерів. Їхні кавер-версії були настільки хороші, що було організовано ціле триб'ют-шоу Linkin Park. Артисти виступають на концертних майданчиках усього пострадянського простору та у країнах Східної Європи. У програму включені хіти легендарної групи:

  • Хтосья I Belong;
  • Tinfoil;
  • By Myself;
  • Lying From You;
  • Drawbar;
  • One More Light;
  • Numb.

  Ви можете запросити кавер-гурт на будь-який захід: повноцінний концерт, фестиваль, тематична вечірка чи зустріч друзів. Драйв та енергетика рок-концерту створять чудову святкову атмосферу та подарують море позитивних емоцій.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Linkin Park Tribute Show

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Linkin Park Tribute Show

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Linkin Park Tribute Show вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Linkin Park Tribute Show залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Linkin Park Tribute Show для вашого свята.

Видео Linkin Park Tribute Show

Як замовити виступ Linkin Park Tribute Show? Щоб замовити виступ Linkin Park Tribute Show на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Linkin Park Tribute Show.

Ми рекомендуємо запрошувати Linkin Park Tribute Show до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Linkin Park Tribute Show на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Linkin Park Tribute Show у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский