Замовити артиста Marcello Rota

Marcello Rota Офіційний сайт агента

Marcello Rota – найвідоміший диригент, який своїм талантом підкорив сцени Європи та США. І якщо ви хочете доторкнутися до прекрасного і насолодитися чарівною класичною музикою, то зараз запросіть Marcello Rota на захід.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Marcello Rota надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Marcello Rota

  Диригент родом з Італії, у цій же країні він здобув музичну освіту. Після навчання диригент зайнявся гастрольною діяльністю, виступаючи з різними оркестрами (оркестр Туріна, оркестр театру Массімо, Берлінський філармонічний оркестр та інші). У Марчелло записано 1 альбом, до якого увійшли такі композиції:

  • İstanbul İstanbul Olalı;
  • "Sorma";
  • "Şıkıdım".

  З середини 90-х Marcello запрошують виступати на кращих сценах Європи, адже він дуже талановитий, а його присутність на заході зробить свято більш презентабельним. Якщо ви хочете замовити Marcello Rota на корпоратив, щоб наповнити свято звуками класичної музики, зробіть це через наше букінг-агентство.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Marcello Rota

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Marcello Rota

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Marcello Rota вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Marcello Rota залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Marcello Rota для вашого свята.

Видео Marcello Rota

Як замовити виступ Marcello Rota? Щоб замовити виступ Marcello Rota на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Marcello Rota.

Ми рекомендуємо запрошувати Marcello Rota до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Marcello Rota на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Marcello Rota у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский