Замовити артиста Marina Fiordaliso

Marina Fiordaliso Офіційний сайт агента

Відома італійська співачка Marina Fiordaliso підкорила серця слухачів своїм сильним голосом, артистизмом та харизмою. Її творчість відома далеко за межами батьківщини, а концерти й досі збирають багатотисячні аудиторії. Ви можете стати свідком унікальної події запросивши зірку італійської сцени на своє свято. Ми із задоволенням організуємо її участь у будь-якому заході.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Marina Fiordaliso надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Марина Фіордалізо народилася 1956 року в невеликому італійському містечку П'яченці. Дочка музиканта, вона з раннього дитинства навчалася грі на фортепіано та пізнавала тонкощі вокальної майстерності у музичній академії. Виступала та записувалася з оркестром Bagutti, а 1981 року дебютувала на музичному фестивалі в Кастрокара з піснею «Scappa Via». Перше місце у конкурсі стало початком успішної творчої кар'єри молодої виконавиці.

  Успіх та визнання

  Головні успіхи співачки пов'язані з фестивалем у Сан-Ремо, в якому вона брала участь дев'ять разів у період з 1982 по 2002 рік. У дискографії Марини — понад два десятки повноцінних альбомів та збірок, продаж яких перевищив шість мільйонів копій. Пісні іспанською мовою принесли популярність у країнах Латинської Америки. Сьогодні талановита артистка бере участь у театральних музичних виставах, ділиться секретами вокальної майстерності зі студентами музичної Академії Artime.

  Де виступає Marina Fiordaliso

  Співачка продовжує активно гастролювати зі своєю власною оригінальною програмою, виступаючи як на великих концертних майданчиках, так і на приватних та корпоративних заходах. Репертуар включає нові оригінальні пісні та кавер-версії старих популярних композицій:

  • Una sporca poesia;
  • Non voglio mica la luna;
  • Il mio angelo;
  • Cosa ti farei;
  • Fatti Miei;
  • Il Mare Più Grande Che C'è (I Love You Man).

  Концерт Фіордалізо – це живий звук, душевні пісні та сучасні танцювальні ритми. Ви отримаєте максимум задоволення на заході за участю зірки італійської естради, де можна потанцювати та приємно провести час із друзями.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Marina Fiordaliso

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Marina Fiordaliso

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Marina Fiordaliso вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Marina Fiordaliso залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Marina Fiordaliso для вашого свята.

Видео Marina Fiordaliso

Як замовити виступ Marina Fiordaliso? Щоб замовити виступ Marina Fiordaliso на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Marina Fiordaliso.

Ми рекомендуємо запрошувати Marina Fiordaliso до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Marina Fiordaliso на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Marina Fiordaliso у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский