Замовити артиста Matia Bazar

Matia Bazar Офіційний сайт агента

Відомий італійський гурт Матіа Базар за роки свого існування встиг поекспериментувати з багатьма стилями: від попси до електроніки і навіть рок-музики. Тому ваше свято Matia Bazar гарантовано перетворять на феєричне шоу!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Matia Bazar надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Склад Матіа Базар. Солістка та інші музиканти

  Ми, компанія «BnMusic», завдяки ексклюзивним контрактам та особливим відносинам з виконавцями, зумовленим нашим великим досвідом в організації їх виступів, можемо створити для вас неможливе та запросити весь ансамбль Матіа Базар на ваше свято. Для довідки зазначимо, що спочатку до складу колективу входили такі музиканти:

  • Карло Маррале – гітарист та вокаліст.
  • Джанкарло Гольці – перкусіоніст, який розпочинав кар'єру у складі «Музео Розенбах».
  • Альдо Стелліта – басист.
  • П'єро Кассано – клавішник, бек-вокаліст. Разом із Альдо грав у групі «Jet».
  • Антонелла Рудджеро – вокалістка, яку змінила Сільвія…

  Незабутні Матіа Базар: біографія групи

  Колектив було створено 1975-го року в Генуї. Назва групи була обрана недарма: хоча російськомовним людям це досить складно зрозуміти, на генуезькому ім'я першої солістки ансамблю – Антонелла – у зменшувально-пестливій формі вимовляється як «Матія». Як би не було це дивно, це саме так, і завдяки цій ласкавій прізвисько колектив став відомий усьому світу саме як гурт Matia Bazar. 1975-го року гурт виступив на фестивалі «Сан-Вінсент-75», представивши публіці свою дебютну композицію «Stasera…che sera!». У фінал Матіа Базар не вийшли, проте про себе заявили цілком голосно. Вже 1976-го року колектив випустив першу платівку «Matia Bazar 1», що мала велику популярність. А у 1977-му році ансамбль вперше виступив на головному італійському пісенному фестивалі, що проводиться у Сан-Ремо. Музиканти обрали для цього конкурсу пісню Ma perché, що перекладається як Ну чому?. Хіт був моментально зігрітий всенародним коханням, як і друга платівка Матіа Базар, до якої він увійшов – «Gran Bazar». 1978-го року невтомні та цілеспрямовані Matia Bazar знову виступили на фестивалі в Сан-Ремо. Композиція "E dirsi ciao", або "І сказати привіт!", принесла їм перемогу в цьому конкурсі, а також зумовила подальше зростання популярності ансамблю. 1979-го року колектив випустив успішний альбом «Tournée», а 1980-го – «Il tempo del sole». 1982-го року група Матіа Базар втратила бек-вокаліста та клавішника – П'єра Кассано, місце якого посів Мауро Саббіоне. Він допоміг групі додати до свого звучання більше електроніки, змінити стиль аранжування композицій. Незабаром після цієї події, у 1983 році, відбулася вкрай важлива для Matia Bazar подія: черговий виступ у Сан-Ремо, цього разу – з піснею, яка зробила гурт мегапопулярним. Композиція «Vacanze romane», або «Римські канікули», не посіла перше місце у фестивалі, проте була визнана найкращою всіма критиками та простими слухачами. У тому ж році гурт Matia Bazar отримав престижну премію «Телеагатто» як найкращий італійський музичний колектив. 1989-го року співачка Матіа Базар Антонелла Рудджеро вирішила залишити проект, поступившись місцем Лаурі Валенте. 1998-го року вокалісткою стала Сільвія Медзанотте, 2004-го – Роберта Факкані. З 2010 року жіночий вокал на концертах Matia Bazar знову виконує Сільвія Медзанотте. Крім того, у 1998-му році в ансамбль повернувся П'єр Кассано, який вирішив підтримати групу після відходу з життя Альдо Стеліта. Зазначимо також, що з 1990-х років Матіа Базар дедалі більше наближають свій стиль до рок-музики.

  Чому потрібно замовляти концерт Матіа Базар у нас?

  1. Ми гарантуємо, що з живим виступом харизматичних італійців ваш ювілей, творчий вечір чи корпоратив стане неймовірною, вражаючою, незабутньою подією.
  2. Ми можемо надати вам вичерпну інформацію про колектив.
  3. Оскільки ми співпрацюємо з виконавцями безпосередньо, ціни артистів Матіа Базар, які ми пропонуємо, виявляються значно нижчими, ніж в інших концертних агентствах.
  4. Окрім іншого, ми забезпечимо точне дотримання всіх пунктів райдера, яке необхідне для букінгу та вдалої організації концерту.
  5. На ваше бажання ми можемо оформити в Лондоні страховку виступу Матіа Базар на вашому святі.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Matia Bazar

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Matia Bazar

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Matia Bazar вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Matia Bazar залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Matia Bazar для вашого свята.

Видео Matia Bazar

Як замовити виступ Matia Bazar? Щоб замовити виступ Matia Bazar на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Matia Bazar.

Ми рекомендуємо запрошувати Matia Bazar до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Matia Bazar на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Matia Bazar у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский