Замовити артиста Metallica tribute show

Metallica tribute show Офіційний сайт агента

Оригінальний проект «Metallica з симфонічним оркестром» став одним із найпопулярніших кавер-шоу в Європі. Виступ артистів на заході перетворить його на феєричне музичне свято, порадує і любителів року та класичної музики. Ми візьмемо на себе всі турботи щодо організації такої події та гарантуємо високий рівень проведення свята за вигідною ціною.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Metallica tribute show надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  З чого розпочинався проект

  Основою для шоу стала творчість українського гурту «Scream Inc», який розпочав свою кар'єру з виконання хітів «Metallica» ще 2008 року. Музиканти настільки точно та професійно відтворювали музику своїх кумирів, що незабаром набули офіційного статусу триб'ют гурту.

  Успіх та визнання

  2015 року колектив презентував новий проект, створений у співпраці з музикантами симфонічного оркестру. Шоу, в якому поєднувалося важке рокове звучання з класикою симфонії, стало даниною чудовому концертному альбому Metallica 1999 року, створеному в супроводі оркестру Сан-Франциско. Сьогодні триб'ют-шоу підкорює найпрестижніші сцени європейських міст, де звучать яскраві та улюблені хіти метрів метал-року:

  • The Call of Ktulu;
  • The Memory Remains;
  • The Outlaw Torn;
  • Iron Foundry;
  • Master of Puppets;
  • Nothing Else Matters;
  • Enter Sandman.

  Виступ музикантів – це справжнє свято для меломанів із усіма атрибутами якісного шоу: живий звук, віртуозна гра інструменталістів, автентичний вокал та ефектне світлове шоу.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Metallica tribute show

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Metallica tribute show

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Metallica tribute show вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Metallica tribute show залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Metallica tribute show для вашого свята.

Видео Metallica tribute show

Як замовити виступ Metallica tribute show? Щоб замовити виступ Metallica tribute show на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Metallica tribute show.

Ми рекомендуємо запрошувати Metallica tribute show до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Metallica tribute show на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Metallica tribute show у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский