Замовити артиста Michael Jackson Tribute show

Michael Jackson Tribute show Офіційний сайт агента

Michael Jackson Tribute show – шоу, яке зібрало найяскравіші композиції Майкла Джексона. Триб'ют-шоу чудова можливість насолодитися творчістю короля поп-музики наживо. У нас в агентстві ви зможете замовити концерт Michael Jackson Tribute show без переплат та посередників. Ми домовимось про виступ, надамо райдер артистів.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Michael Jackson Tribute show надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Майкл Джексон – визнаний попкороль. Американський співак виконував, писав поп-музику. Чудовий голос, неймовірні танці, піднесли виконавця на музичний Олімп. За творчу кар'єру музикант отримав сотні нагород. Записи музичного короля продано у розмірі мільярда копій. Багато співаків різних країн прагнуть бути схожими на Джексона. Дехто навіть робить триб'юти на знаменитого артиста. Завдяки їм і сьогодні можна насолодитися наживо творчістю короля поп-музики та на власні очі побачити місячну ходу.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Michael Jackson Tribute show

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Michael Jackson Tribute show

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Michael Jackson Tribute show вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Michael Jackson Tribute show залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Michael Jackson Tribute show для вашого свята.

Як замовити виступ Michael Jackson Tribute show? Щоб замовити виступ Michael Jackson Tribute show на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Michael Jackson Tribute show.

Ми рекомендуємо запрошувати Michael Jackson Tribute show до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Michael Jackson Tribute show на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Michael Jackson Tribute show у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский