Замовити артиста Michelangelo Loconte

Michelangelo Loconte Офіційний сайт агента

Michelangelo Loconte – один із найпопулярніших італійських співаків, який прославився завдяки головній ролі у французькому рок-мюзиклі «Моцарт». Власник чарівного голосу підкорив публіку у багатьох країнах світу. Якщо ви хочете порадувати своїх гостей чудовою музикою світового рівня, запросіть артиста на своє свято за допомогою нашої агенції. Ми працюємо без посередників, тому можемо запропонувати вигідні умови співробітництва та прийнятні ціни без накруток.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Michelangelo Loconte надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Мікеле Локонте народився Півдні Італії 1973 року. З дитинства захоплювався музикою, живописом поезією та театром. Дебютував на сцені фестивалю в Castrocaro 1993-го, а через рік виграв конкурс молодих талантів з піснею «Aria». Цей момент є точкою відліку його кар'єри як автора пісень та виконавця. Протягом десяти років Локонте виступав з рок-гуртом свого рідного міста Art Decade, з німецькими музикантами з Unix гастролював Південною Америкою.

  Визнання таланту

  Театральним дебютом для Локонте стала участь у мюзиклі «Нові кочівники». У 2008 році він бере участь у музичній постановці "Mozart l'Opéra rock". Головна роль принесла артисту неймовірну популярність у Франції, Бельгії та Швейцарії. Сингл "Tatoue-Moi" став лідером французьких чартів у 2009 році. Мюзикл був виданий у вигляді альбому, ставши рекордсменом продажів — 800 тисяч екземплярів. Сьогодні Мікеланджело займається власним проектом, готуючи до випуску сольний альбом.

  Де виступає співак

  Michelangelo Loconte гастролює зі своєю сольною концертною програмою, бере участь у масштабних проектах та приватних заходах, виконуючи найкраще зі свого репертуару:

  • Sono io che penso;
  • Torta di Mele;
  • L'animal;
  • Aria;
  • Ad ogni modo.

  Мікеланджело Локонте вміє створити справжнє свято на сцені, поєднуючи у своєму образі італійську експресію, і французький шарм. Чудовий голос та артистизм виконавця, вміння донести до глядача свої емоції приваблюють на його концерти дедалі більше шанувальників.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Michelangelo Loconte

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Michelangelo Loconte

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Michelangelo Loconte вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Michelangelo Loconte залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Michelangelo Loconte для вашого свята.

Видео Michelangelo Loconte

Як замовити виступ Michelangelo Loconte? Щоб замовити виступ Michelangelo Loconte на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Michelangelo Loconte.

Ми рекомендуємо запрошувати Michelangelo Loconte до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Michelangelo Loconte на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Michelangelo Loconte у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский