Замовити артиста Modjo

Modjo Офіційний сайт агента

Хаус-поп-дует французького виробництва Моджо відомий на весь світ своїм неповторним стилем та неймовірною харизмою. Енергійні та привабливі, Modjo не будуть проти виступити на вашому святі і перетворити його на щось по-справжньому ексклюзивне!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Modjo надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Yann Destal та Modjo: історія успіху

  Французький дует Modjo зародився межі двадцятого і двадцять першого століть. Складається він із продюсера Ромена Траншара та вокаліста Яна Дестаньола, також відомого як Ян Десталь. Ідея про створення колективу Modjo, який виконуватиме сучасну музику в стилі хаус-поп із неповторним французьким шиком, народилася у Ромена Траншара. Ця неординарна людина народилася в Парижі, проте разом зі своєю родиною встигла пожити в Мексиці, Алжирі та Бразилії. Навчаючись грі на гітарі та насолоджуючись музичними традиціями різних культур, він прийшов до вибору стилю хаус як основоположного у своїй кар'єрі. Ян Десталь також народився в Парижі, проте він навчався грі на кларнеті та флейті. Втім, незвичайні музичні таланти виконавця дозволили йому також освоїти фортепіано, ударну установку та гітару. А вокал музиканта був дарований йому згори і не потребував коригування. Доля стала зустріч Ромена і Яна в 1998-му році, незабаром після якої вони випустили вкрай успішний сингл «Lady (Hear Me Tonight)» і заснували свою власну групу Modjo. У історії колективу Моджо спостерігалися як періоди підйому, і фази спаду, проте нині група Моджо активно гастролює і з радістю виступає на заходах своїх шанувальників. Замовити групу Моджо на корпоратив та на свято будь-якого іншого плану ви можете за допомогою нашої компанії BnMusic. Нам доступні прямі контакти Моджо, оскільки ми виступаємо в ролі офіційного промоутера колективу. Букінг виконавців Modjo у нашій агенції – це гарантія проведення першокласного заходу.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Modjo

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Modjo

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Modjo вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Modjo залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Modjo для вашого свята.

Видео Modjo

Як замовити виступ Modjo? Щоб замовити виступ Modjo на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Modjo.

Ми рекомендуємо запрошувати Modjo до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Modjo на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Modjo у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский