Замовити артиста Мумий Тролль

Мумий Тролль Офіційний сайт агента

Мумій Тролль – це група, яка не потребує представлення. За роки свого існування вона стала одним із найуспішніших рок-колективів Росії, широко відомих і за її межами. Мумій Тролль на святі – це завжди виграшний варіант!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Мумий Тролль надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Мумій Троль

  Цей колектив був заснований у дуже далекому 1983-му році у Владивостоці, її творцем та беззмінним лідером став усім чудово відомий Ілля Лагутенко. Спочатку група виконувала психоделічний панк та рок-н-рол, записавши низку досить успішних у Владивостоці композицій. Втім, наприкінці 1980-х років колектив зазнав жорсткої цензури з боку партійного керівництва, а невдовзі і зовсім призупинив свою діяльність через те, що Ілля Лагутенко пішов до армії, а пізніше отримав роботу комерційного радника, яка дозволяла йому бувати в Лондоні і в Китаї.

  Подальша біографія групи

  Однак потяг до музики ніколи не залишав засновника гурту, і незабаром він наважився повернутися до свого покликання. Колектив змінив жанр на поп-рок і почав записувати нові композиції, які були дуже сміливими та експериментальними. Спочатку масова російська публіка не сприймала їх всерйоз, проте незабаром гурт отримав медійну підтримку і зміг випустити новий альбом – «Морська». З цієї платівки родом такі відомі композиції, як «Втечи», «Кіт Кота», «Дівчинка», «Швидкість», «Владивосток 2000», які стали всенародними хітами. Гурт Мумій Тролль ставав дедалі популярнішим, однак у свій перший гастрольний тур музиканти вирушили лише після того, як випустили ще одну успішну платівку – «Ікра». З того часу колектив записав низку інших не менш успішних альбомів, чимало мегапопулярних синглів («Наречена?», «Кунг-фу панда», «Ведмедиця» тощо), а також продовжив активно гастролювати. Ми ж пропонуємо вам унікальну послугу – можливість запросити зірку на весілля чи корпоратив за максимально демократичною ціною артиста.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Мумий Тролль

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Мумий Тролль

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Мумий Тролль вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Мумий Тролль залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Мумий Тролль для вашого свята.

Видео Мумий Тролль

Як замовити виступ Мумий Тролль? Щоб замовити виступ Мумий Тролль на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Мумий Тролль.

Ми рекомендуємо запрошувати Мумий Тролль до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Мумий Тролль на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Мумий Тролль у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский