Замовити артиста Murat Boz

Murat Boz Офіційний сайт агента

Murat Boz – турецький співак, який виступає у жанрі поп-музика. Організувати виступ знаменитості на вашому святі ви зможете через нашу агенцію. Звертаючись до нас, ви замовите гастролі артиста без переплат, участі посередників. Також ми надамо докладний райдер запрошеної знаменитості.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Murat Boz надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Вперше вийшов на сцену Мурат, будучи студентом Вищої школи мистецтв (Стамбул). Одночасно з навчанням майбутній знаменитий артист підробляв у мюзик-холі на посаді бек-вокаліста. Концерт для випускників школи мистецтв, у якому брав участь Мурат Боз, організував турецький музичний журнал Milliyet. Закінчивши навчання у школі (2003 р.), артист став учням Стамбульської консерваторії. 2006 – вихід першого синглу під назвою «Aşkı Bulamam Ben». Він отримав схвалення слухачів. Це підштовхнуло зірку випустити наступний сингл Maximum. Слідом був записаний альбом із тією самою назвою. Наступні роки для виконавця було заповнено концертами, виходами нових альбомів, синглів. Співак був удостоєний кількох престижних турецьких нагород – за найкращий відеокліп, найкращий дебют. Творча діяльність зірки не обмежена музикою. Murat Boz бере участь у зйомках фільмів. Відома кінострічка, в якій він грав, – «Брате мій». Мурат – харизматичний, цікавий співак, котрий вміє завести зал. Його манера триматись, спілкуватися з публікою швидко підкорює глядачів. Тому виконавця часто вирішують запросити концерт на різних заходах – вечірках, корпоративах.

  Популярні твори

  • Para Yok;
  • Uçurum;
  • Özledim;
  • Püf;
  • Ben Aslında.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Murat Boz

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Murat Boz

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Murat Boz вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Murat Boz залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Murat Boz для вашого свята.

Видео Murat Boz

Як замовити виступ Murat Boz? Щоб замовити виступ Murat Boz на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Murat Boz.

Ми рекомендуємо запрошувати Murat Boz до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Murat Boz на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Murat Boz у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский