Замовити артиста Nadiya

Nadiya Офіційний сайт агента

Виконавиця Nadiya – французька співачка, що працює в жанрі R&B, яка має харизму, гарний голос та зовнішні дані. Якщо ви бажаєте замовити організацію концерту зі співачкою Nadiya, то зробіть замовлення у нашому букінг-агентстві.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Nadiya надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія французької співачки Nadiya

  Виконавиця народилася у невеликому французькому містечку в сім'ї медсестри та різноробочого. Надя наймолодша із 8 дітей, які росли в сім'ї. Вона почала займатися кар'єрою на початку 2000 років, випустивши кілька успішних дебютних альбомів та синглів, також вона працювала зі Stomy Bugsy. Перший сингл співачки, який отримав назву «J'ai confiance en to», знаходився у верхніх рядках французького чарту понад 12 тижнів. Сьогодні співачка зайнята записом 6 студійного альбому, також вона готується до гастрольного туру, адже гонорари співачки Надя та її популярність постійно зростають. Співачка зробить ваше свято оригінальним, а її найкращі сингли прикрасять будь-який корпоратив чи захід:

  • "Chaque fois";
  • "Miss You";
  • "J'irai jusque là".

  І ви можете подарувати собі трохи радості, замовивши співачку Надю через офіційний сайт агента.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Nadiya

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Nadiya

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Nadiya вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Nadiya залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Nadiya для вашого свята.

Видео Nadiya

Як замовити виступ Nadiya? Щоб замовити виступ Nadiya на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Nadiya.

Ми рекомендуємо запрошувати Nadiya до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Nadiya на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Nadiya у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский