Замовити артиста Nek

Nek Офіційний сайт агента

Поп-рок співак, музикант та композитор Нек є одним із найпопулярніших італійських артистів нашого часу. Виступ Nek на вашому святі гарантовано запам'ятається всім присутнім як одне із найяскравіших вражень у житті!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Nek надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Nek – італійський співак, чия слава поширилася далеко за межі Італії

  Справжнє ім'я цього виконавця – Філіппо Нев'яні. Він народився 1971-го року в Сассуоло і з дитинства демонстрував яскравий музичний талант. За барабанну установку Нек сів уже у восьмирічному віці. Ставши старшим, він у лічені роки перетворився на одного з найбільш успішних і затребуваних артистів по всьому світу. Ми, компанія BnMusic, представляємо собою офіційний сайт тур-менеджера і офіційного промоутера артиста. Ми маємо прямі контакти з виконавцем та ексклюзивним правом організації виступів Нек у різних країнах нашої планети. Якщо ви хочете, щоб іменитий музикант виступив зі своїми найкращими хітами у вас на копроративі, на весіллі, на ювілеї, на творчому вечорі, на Новому році або на банкеті, то ви знаходитесь на потрібному сайті. Тільки ми зможемо відшукати у напруженому гастрольному графіку артиста «віконце» для вашого заходу та успішно запросити його до вас.

  Чудовий Nek: біографія виконавця

  Вже у чотирнадцятирічному віці Нек розпочав свою музичну кар'єру: він став одним із учасників дуету під назвою «Winchester». На початку 1990-х років він перейшов до колективу White Lady. Потім, натхненний творчістю Стінга та ансамблю «Поліс», музикант вирішив нарешті розпочати свою сольну кар'єру. 1991-го року він взяв участь у фестивалі Castrocaro, завоювавши там почесне друге місце, а через рік випустив дебютну платівку – «Nek». Ще через рік Нек вперше побував на найпрестижнішому італійському фестивалі в Сан-Ремо, виконавши там композицію In te (il figlio che non vuoi), присвячену проблемній тематиці абортів. Тоді його назвали одним із найголовніших «відкриттів фестивалю». Однак найбільшого успіху виконавцю Нек принесла композиція «Laura non c'è», яку він представив на тому ж фестивалі в Сан-Ремо, не посівши жодного місця. Пісня, незважаючи на провал на конкурсі, сподобалася безлічі слухачів, у тому числі росіянам. Далі виконавець продовжував сольну кар'єру, випускаючи все більш успішні сингли та альбоми. Найбільш касовою стала його четверта платівка «Lei, gli amici e tutto il resto», продаж якої становив понад півтора мільйони екземплярів. Також Нек веде активну гастрольну діяльність, що створює можливість замовити артиста на свято.

  Приблизний трек-лист виступу Nek на корпоратив

  • La Vita E
  • Fatti Avanti Amore
  • Prima di Parlare
  • Se Una Regola C'e
  • інші композиції за вашим бажанням та попереднім погодженням з Нек

  Чому довірити букінг виступу Nek варто саме нам?

  1. Ми гарантуємо, що зможемо успішно замовити виступ музиканта Nek, а також створимо всі необхідні умови, щоб він пройшов ідеально.
  2. Як офіційний тур-менеджер Nek ми можемо підібрати дату концерту виконавця заздалегідь.
  3. Ми працюємо безпосередньо з виконавцем, минаючи численних посередників, яким інші концертні агенції віддають частину прибутку. Тому ми пропонуємо вам найвигідніші ціни артистів.
  4. Ми допоможемо вам із виконанням кожного пункту райдера Nek.
  5. Для більшого спокою ми можемо застрахувати контракт у нашого партнера в Лондоні.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Nek

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Nek

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Nek вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Nek залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Nek для вашого свята.

Видео Nek

Як замовити виступ Nek? Щоб замовити виступ Nek на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Nek.

Ми рекомендуємо запрошувати Nek до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Nek на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Nek у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский