Замовити артиста Noemi

Noemi Офіційний сайт агента

Noemi – популярна італійська співачка, автор пісень та телеведуча. Вона вперше прославилася у проекті Х-фактор, який став трампліном для її успішної музичної кар'єри. Будучи яскравим представникам італійської поп-музики, Ноемі експериментує з жанрами, додаючи до свого репертуару блюз, фанк і реггі. Замовте виступ артистки у нашій агенції, і ми гарантуємо, що ваше свято пройде на найвищому рівні.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Noemi надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Справжнє ім'я співачки – Вероніка Скопеліті. Вона народилася у Римі 1982 року у творчій сім'ї. З дитинства займалася вокалом, грала на фортепіано та гітарі, писала власні пісні. У 2005 році закінчила університет, отримавши диплом у галузі кінематографічного та театрального мистецтва.

  Музична кар'єра

  Участь у реаліті-шоу Х-фактор у 2008 році стала чудовим стартом для молодої виконавиці. У рамках проекту Noemi представила сингл "Briciole". Він став літнім хітом у 2009 році та отримав статус золотого за результатами продажів. Два перші альбоми співачки мали неймовірний успіх, ставши платиновими. Вероніка багаторазово виступала на музичному в Сан-Ремо, гастролювала Європою з оригінальними сольними програмами, брала участь у фестивалях та телевізійних програмах.

  Заходи за участю артистки

  Noemi — одна з найпопулярніших співачок в італійському шоу-бізнесі. Широкий жанровий діапазон, чудові вокальні дані та артистизм дозволяють їй гармонійно вписатися в будь-який захід. Трек-лист концерту:

  • Briciole;
  • A me me piace 'o blues;
  • Bagnati dal sole;
  • Tutto l'oro del mondo;
  • Valerie;
  • I Wish.

  Італійська зірка чудово взаємодіє із залом, спілкується з глядачами, роздає автографи після концерту.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Noemi

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Noemi

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Noemi вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Noemi залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Noemi для вашого свята.

Видео Noemi

Як замовити виступ Noemi? Щоб замовити виступ Noemi на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Noemi.

Ми рекомендуємо запрошувати Noemi до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Noemi на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Noemi у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский