Замовити артиста NoNoNo

NoNoNo Офіційний сайт агента

NoNoNo – це популярний шведський гурт, концерт якого щоразу дарує слухачам яскраві враження та незабутні емоції. Можливо, саме це разом із талантом хлопців робить їх одними з найбажаніших гостей на будь-якому святі!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста NoNoNo надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія NoNoNo

  Колектив був утворений у 2012-му році в Стокгольмі, до його складу увійшли три молоді обдаровані музиканти – Тобіас Йімсон, Стіна Вяпплінг та Мішель Флюгер. Своєму створенню гурт завдячує випадковій зустрічі співачки Стіни Вяррлінг з продюсерами Rocwell та Astma. Стіна займалася вивченням психології одному з британських коледжів, коли випадково познайомилася з хлопцям через спільного приятеля. І невдовзі після цієї зустрічі, навесні 2012 року, нові друзі створили свою власну групу. Перший сингл колективу носив назву «Pumping Blood» і виявився вкрай успішним: його продали тиражем понад 700 тисяч копій по всьому світу. Жанр композиції був визначений як незвичайна суміш інді-року, поп-року, інді-попу та альтернативного року. За "Pumping Blood" були ще більш успішні сингли "Like The Wind", "Hungry Eyes", "One Wish" та багато інших, а також повноформатна дебютна платівка "We Are Only What We Feel", випущена в 2004-му році. У своїх композиціях виконавці активно використовують електронні елементи, надаючи їм сучасного звучання. Приємний голос Стіни з невеликою хрипотою надає хлопцям неповторного стилю.

  Чим займаються NoNoNo зараз?

  В даний час музиканти, звичайно ж, працюють над матеріалом до наступної студійної платівки, яка обіцяє бути не менш затребуваною, ніж їхня дебютна робота. Крім того, завдяки наявності великої кількості бажаючих замовити NoNoNo на корпоратив, виконавці активно гастролюють по всьому світу. Запросити артистів на Новий рік, на весілля чи корпоратив можна за допомогою нашого букінг-агентства BnMusic.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати NoNoNo

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на NoNoNo

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна NoNoNo вказана для ознайомлення. Остаточний прайс NoNoNo залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар NoNoNo для вашого свята.

Видео NoNoNo

Як замовити виступ NoNoNo? Щоб замовити виступ NoNoNo на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу NoNoNo.

Ми рекомендуємо запрошувати NoNoNo до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення NoNoNo на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ NoNoNo у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский