Замовити артиста Ofenbach

Ofenbach Офіційний сайт агента

Зробити захід незабутнім, яскравим та цікавим допоможе запрошення на нього французького гурту Ofenbach. Замовити виступ можна у нашій агенції. Ми надаємо послуги без посередників та переплат.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Ofenbach надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  До складу Ofenbach входять два діджеї: Доріан та Сезар. Маючи різні смаки та життєві уподобання, вони об'єдналися ще під час навчання у школі. Посприяв цьому батько Доріана, який був музикантом та мав власну студію. Спочатку хлопці створили рок-групу, але поступово перейшли до сучасніших напрямків у музиці, почавши виступати в андеграундних барах. Нині їх композиції не можна зарахувати до одного стилю, але переважно вони належать до жанру дип-хаус, рок-н-рол. Хіти Ofenbach користуються особливою популярністю, а відео набирають безліч переглядів в Інтернеті. Нещодавно гурт отримав можливість виступити перед фіналом Ліги Європи у Ліоні.

  Заходи

  Будь-який молодіжний захід чудово доповнять композиції гурту Ofenbach. Танцювальні ритми та мелодії у стилі дип-хаус, що відрізняються глибоким звучанням, – те, що характеризує творчість колективу. Харизматичні артисти взаємодіють із гостями весілля, корпоративу, вечірки чи дня народження, передаючи їм позитивний настрій.

  Найкращі композиції

  На кожному виступі музиканти обов'язково виконують свої найпопулярніші хіти, серед яких є не лише оригінальні композиції колективу, а й ремікси відомих пісень:

  • What I Want;
  • You Don't Know Me;
  • Love Me Better (remix);
  • Paradise;
  • I'm a Mess (remix).
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Ofenbach

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Ofenbach

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Ofenbach вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Ofenbach залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Ofenbach для вашого свята.

Видео Ofenbach

Як замовити виступ Ofenbach? Щоб замовити виступ Ofenbach на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Ofenbach.

Ми рекомендуємо запрошувати Ofenbach до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Ofenbach на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Ofenbach у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский