Замовити артиста One Night of Queen tribute

One Night of Queen tribute Офіційний сайт агента

«One Night of Queen» – це чудове та захоплююче шоу. Їхній виступ повністю перенесе вас в атмосферу сценічного театру та музики найбільшого рок-гурту «Queen». Ми із задоволенням організуємо для вас це унікальне шоу, щоб ви та ваші гості отримали безліч незабутніх емоцій.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста One Night of Queen tribute надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Гері Маллен та «The Works» – талановиті та дуже видатні музиканти. Гері Маллен переможець британського шоу «Зірки у їхніх очах». Професійний імітатор виступив в образі Фредді Мерк'юрі, який дозволив йому набрати рекордну кількість голосів. Його популярність різко зросла до висот і підштовхнула до створення своєї групи. Почалися гастролі, тури – Гері Маллен разом із музикантами The Works колесив по всьому світу, збирав стадіони. За 5 останніх років цей колектив майстрів перетворення і виконавської майстерності виступив 150 разів з шоу «One Night of Queen» у різних країнах земної кулі. Музиканти вже підкорили серця мешканців Великобританії, Європи, США та Австралії. Кожен їхній виступ створює величезний ажіотаж. "One Night of Queen" – відтворює те, чого люди більше ніколи не побачать. Гурт продумує все до дрібниць на своїх виступах для того, щоб передати непідробну атмосферу гурту Queen. Музиканти з легкістю перетворять будь-яке ваше свято на незабутній рок-концерт 70-х. Гері Маллен і The Works виконують найвідоміші і найпопулярніші хіти Queen. Їхній виступ запам'ятається на все життя не лише шанувальникам творчості легендарного британського рок-гурту, а й усім гостям незалежно від віку. Репертуар:

  1. «Bohemian Rhapsody»
  2. "We Will Rock You"
  3. "We Are the Champions"
  4. «Innuendo»
  5. "The Show Must Go On"

  та інші.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати One Night of Queen tribute

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на One Night of Queen tribute

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна One Night of Queen tribute вказана для ознайомлення. Остаточний прайс One Night of Queen tribute залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар One Night of Queen tribute для вашого свята.

Видео One Night of Queen tribute

Як замовити виступ One Night of Queen tribute? Щоб замовити виступ One Night of Queen tribute на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу One Night of Queen tribute.

Ми рекомендуємо запрошувати One Night of Queen tribute до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення One Night of Queen tribute на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ One Night of Queen tribute у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский