Замовити артиста Orietta Berti

Orietta Berti Офіційний сайт агента

Популярна співачка, актриса та телеведуча Орієтта Берті по праву вважається іконою італійської естради. За багаторічну кар'єру вона продала понад 15 мільйонів платівок, з яких чотири золоті. Ви можете запросити зірку світового рівня на свій захід за допомогою нашої агенції. Ми працюємо безпосередньо з артисткою та пропонуємо вигідні умови букінгу та конкурентні ціни.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Orietta Berti надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Справжнє ім'я співачки – Орієтта Галімберті. Вона народилася 1943 року в невеликому італійському містечку Кавріаго. Музикою почала займатися за підтримки батька, великого шанувальника опери. Брала участь у багатьох конкурсах, і лише 1962 року записала свої перші пісні. Успіх прийшов лише за кілька років із піснею «Tu sei quel», з якою молода виконавиця перемогла у літньому музичному фестивалі.

  Успіх та визнання

  Берті дебютувала у Сан-Ремо 1966-го. У наступні роки брала участь у фестивалі ще десять разів. На її рахунку — перемоги у багатьох конкурсах та телевізійних шоу, понад два десятки альбомів та збірок. У її репертуарі представлені не лише класичні італійські композиції, а й циганська музика, пісні для дітей, латиноамериканські хіти.

  Де виступає співачка

  Орієтта Берті залишається однією з найбільш затребуваних артисток для участі у різних розважальних проектах. Її запрошують на офіційні заходи, приватні вечірки та корпоративи. Трек-лист концерту:

  • Torero;
  • Cachito;
  • Guaglione;
  • Quien Serà;
  • Anema e core;
  • Se non avessi più te.

  Концерти італійської зірки відбуваються у невимушеній атмосфері. Мелодійні пісні та чарівний голос співачки схильні до відпочинку та приємного спілкування.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Orietta Berti

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Orietta Berti

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Orietta Berti вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Orietta Berti залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Orietta Berti для вашого свята.

Видео Orietta Berti

Як замовити виступ Orietta Berti? Щоб замовити виступ Orietta Berti на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Orietta Berti.

Ми рекомендуємо запрошувати Orietta Berti до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Orietta Berti на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Orietta Berti у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский