Замовити артиста Ornella Vanoni

Ornella Vanoni Офіційний сайт агента

Відома італійська співачка Ornella Vanoni має унікальний і витончений стиль, впізнаваний вокальний тембр і артистизм. У її творчості — широкий діапазон жанрів: від боса-нова та джазу до фольклору та авторської італійської пісні. Якщо ви хочете влаштувати свято за участю зірки світового рівня, зверніться до нашої агенції. Ми працюємо без посередників, якісно, оперативно та за прийнятними цінами.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Ornella Vanoni надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Орнелла Ваноні народилася в Мілані 1934 року. Свою кар'єру вона розпочала на початку 50-х як театральна актриса в міланському театрі Пікколо. У цей же час вона почала виконувати та записувати свої перші пісні — оригінальні інтерпретації фольклорних та популярних пісень про кримінальний світ. Успіх до Ваноні прийшов завдяки композиціям, написаним для неї відомим автором Джино Паолі "Senza Fine" та "Che cosa c'è". 1964 року співачка стала переможцем Фестивалю неаполітанської пісні.

  Успіх музичної кар'єри

  Дебют у фестивалі у Сан-Ремо у 1965 році приніс співачці друге місце. Майже щороку співачка підкорювала сцену найпрестижнішого конкурсу своїми мелодійними хітами та яскравим сценічним чином. А у 2018 році Ваноні отримала нагороду фестивалю за найкращу пісню. За весь час творчості артистка випустила понад 50 альбомів у різних країнах світу. У 2004 році старий хіт Орнелли "L'Appuntamento" став саундтреком до фільму "12 друзів Оушена", відновивши тим самим інтерес до творчості італійської поп-діви.

  Заходи за участю артистки

  М'який джазовий голос Ornella Vanoni, її стиль та вміння захопити публіку створюють комфортну та теплу атмосферу на святі. Запрошення легендарної артистки — чудове рішення для тих, хто любить якісну музику, перевірену часом. Ви почуєте найкраще з репертуару співачки:

  • Vendo casa;
  • Dune mosse;
  • Samba della rosa;
  • Tristezza;
  • Stella nascente;
  • Per l'eternità.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Ornella Vanoni

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Ornella Vanoni

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Ornella Vanoni вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Ornella Vanoni залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Ornella Vanoni для вашого свята.

Видео Ornella Vanoni

Як замовити виступ Ornella Vanoni? Щоб замовити виступ Ornella Vanoni на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Ornella Vanoni.

Ми рекомендуємо запрошувати Ornella Vanoni до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Ornella Vanoni на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Ornella Vanoni у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский