Замовити артиста Placebo

Placebo Офіційний сайт агента

Одне з двох – незвичайний голос вокаліста Брайана Молка, або ж провокаційного тексту – зробило групу Плацебо знаменитою на весь світ. Однак цих британців знає кожен слухач року, а контакти Placebo – мрія не лише продюсерів, а й тисяч фанатів по всьому бенкету.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Placebo надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Placebo

  Роком зародження британської групи вважається 1994, а її талановиті засновники – вокаліст Брайан Молко та гітарист Стефан Олсдал. Їхній напрямок у музиці – альтернативний рок, і якщо ви дійсно хочете отримати яскраве, ефектне шоу, Placebo подарують вам дивовижний та неординарний виступ. Британська група складається з одних «небританців»: Олсдал зі Шведського Королівства, Стів зі Штатів, а Браян бельгієць за національністю, хоч у ньому тече і французька, і італійська, і навіть єврейська кров… І лише Лондон їх міг звести докупи. Хлопці почали старанно працювати – вже у 1996 році виходить перший альбом Placebo, а буквально через кілька років Плацебо починає співпрацювати з Девідом Боуї. Саме він зацікавився молодим колективом, дозволивши їм перетворитися із групи «на розігріві» на кумири мільйонів. Після цієї події артистів запрошували виступити до США, Росії та Європи. Сьогодні на рахунку бенду ще 6 не менш успішних альбомів. У 2016 році Плацебо відзначило 20-річчя бенду, яке відсвяткувало туром «20 Years Of Placebo» та гучними творчими вечорами. Замовлення Placebo на корпоратив – гарантія галасливої вечірки, адже ви зможете почути:

  • Devil In The Details,
  • Special Needs,
  • Song to say good buy,
  • Allergic,
  • Post Blue.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Placebo

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Placebo

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Placebo вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Placebo залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Placebo для вашого свята.

Видео Placebo

Як замовити виступ Placebo? Щоб замовити виступ Placebo на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Placebo.

Ми рекомендуємо запрошувати Placebo до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Placebo на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Placebo у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский