Замовити артиста PRINCE tribute show

PRINCE tribute show Офіційний сайт агента

PRINCE tribute show – триб'ют-групи, що виступають із хітами великого Прінса у жанрі рок, джаз, ритм-енд-блюз. Через наше агентство ви зможете замовити виступ закордонних виконавців без посередників, переплат на святі, корпоративі, дізнатися про вимоги, встановлені райдером артистів.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста PRINCE tribute show надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Прінс – популярний гітарист, співак. За популярністю в США його перевершив лише Майкл Джексон. Альбоми виконавця мали величезний попит, були розпродані кількістю 100 млн. копій. Артист багато разів отримував престижні премії – "Золотий Глобус", "Греммі", "Оскар". Пік музичної кар'єри гітариста припав на 80-90 роки. 2004 р. – ім'я артиста занесли до «Зали слави рок-н-ролу», такої честі удостоюються лише виконавці, які сприяли розвитку музичної культури.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати PRINCE tribute show

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на PRINCE tribute show

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна PRINCE tribute show вказана для ознайомлення. Остаточний прайс PRINCE tribute show залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар PRINCE tribute show для вашого свята.

Як замовити виступ PRINCE tribute show? Щоб замовити виступ PRINCE tribute show на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу PRINCE tribute show.

Ми рекомендуємо запрошувати PRINCE tribute show до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення PRINCE tribute show на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ PRINCE tribute show у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский