Замовити артиста Pupo

Pupo Офіційний сайт агента

Чарівного, усміхненого та неймовірно обдарованого співака Пупо щиро люблять мільйони шанувальників поп-музики по всьому світу. Ми ж пропонуємо вам стати одним із небагатьох, хто почує та побачить живий виступ Pupo на своєму святі!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Pupo надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Італійський співак Пупо на корпоративі

  "Ciao", "Gelato al ciccolato", "Su di noi" – ось лише кілька пісень зі списку численних хітів Пупо, відомих у всьому світі. Харизматичний італієць зумів у стислий термін заявити про себе як про обдарованого музиканта і стати одним із найславетніших естрадних співаків із цієї країни. Розпочавши творчу кар'єру у 1975-му році, у двадцятирічному віці, вже у 1976-му році Pupo успішно випустив свій перший альбом – «Come sei bella». За ним було багато інших всесвітньо відомих платівок, що підривають хіт-паради сингли та багатотисячні концерти в багатьох країнах світу.

  Ні на кого не схожий Pupo: біографія артиста

  Саме згадана вище пісня «Su di noi» стала для Пупо (справжнє ім'я – Енцо Гінацці) справжнім проривом: 1980-го року з цією композицією виконавець посів третє місце на найпрестижнішому пісенному конкурсі Італії – фестивалі у Сан-Ремо. За рік виконавець виграв «Золоту гондолу» на венеціанському фестивалі з піснею «Lo devo solo a te». Його виступ на цьому конкурсі був продемонстрований і радянським телебаченням, що миттєво спричинило його популярність на території всього СРСР. Один із перших альбомів артиста – "Lo devo Solo A Te" – навіть був виданий радянською фірмою "Мелодія". 1985-го року Pupo – співак, який став живою легендою європейської поп-музики – вперше побував з концертами в Ленінграді та Москві, компанію йому склала виконавиця Фіордалізо. За минулий час італієць Пупо випустив нові платівки, написав чимало культових пісень як для себе, так і для інших артистів, а також взяв участь у багатьох телепрограмах. Не обходиться без нього кожна дискотека 80: Пупо з радістю бере участь у концертах подібного плану.

  Приблизний сет-лист виступу Pupo на святі:

  • Ti scriverò (1975)
  • Ciao (1978)
  • Su di noi (1980)
  • Cosa farai (1980)
  • Malattia d'amore (1984)
  • La vita è molto di più (1986)
  • Piccole poesie (1986)
  • Amore italiano (1987)
  • Bambina (1991)
  • La mia preghiera (1992)
  • La luna (1992)
  • Senza fortuna (1995)
  • La notte (1996)
  • Tu vincerai (1996)
  • In eternità (1997)
  • Non è un addio (1998)
  • Ritrovo te (1998)
  • É Fiorentina (1998)
  • L'indifferenza(2000)

  Чому букінг виступу Pupo варто довірити саме нам?

  1. Ми, компанія BnMusic, є офіційними агентами Pupo. І вже не перший рік організовуємо виступи співака по всій Європі, СНД та країнах Азії.
  2. Ми раді запропонувати своїм клієнтам можливість замовити співака на корпоратив, весілля чи ювілей на найвигідніших умовах. Окрім зручної схеми оплати, пропонуємо конкурентні ціни на виступи Пупо, оскільки працюємо з артистом без посередників.
  3. Ми супроводжуємо артистів, яких замовляють у нашому агентстві, та вирішуємо всі організаційні, побутові та інші питання. Потреби запрошених зірок не стануть вашим головним болем.
  4. Пупо – співак дуже популярний, і гастролі у нього розписані на кілька місяців уперед. Тим не менш, ми зможемо знайти для вашого корпоративу або весілля вільну дату та запросити до співака із виступом. Але якщо ви маєте сумніви щодо успішності проведення заходу – ми можемо застрахувати ваш контракт у Лондоні. Ми надаємо реальну можливість замовити виступ артиста Pupo!
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Pupo

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Pupo

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Pupo вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Pupo залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Pupo для вашого свята.

Видео Pupo

Як замовити виступ Pupo? Щоб замовити виступ Pupo на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Pupo.

Ми рекомендуємо запрошувати Pupo до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Pupo на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Pupo у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский