Замовити артиста Rammstein Tribute Show

Rammstein Tribute Show Офіційний сайт агента

Запросіть Rammstein Tribute Show на своє свято. Професійні артисти точно відтворюють атмосферу концертів легендарного німецького гурту. Замовте виступ триб'ют гурту Rammstein Tribute Show у нашому букінг-агентстві – гарантуємо вигідні умови співпраці та море позитивних емоцій від виступу музикантів!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Rammstein Tribute Show надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Rammstein Tribute Show

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Rammstein Tribute Show

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Rammstein Tribute Show вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Rammstein Tribute Show залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Rammstein Tribute Show для вашого свята.

Як замовити виступ Rammstein Tribute Show? Щоб замовити виступ Rammstein Tribute Show на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Rammstein Tribute Show.

Ми рекомендуємо запрошувати Rammstein Tribute Show до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Rammstein Tribute Show на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Rammstein Tribute Show у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский