Замовити артиста Rival Sons

Rival Sons Офіційний сайт агента

Виступ Rival Sons буде унікальним, артисти одночасно виконують хард-рок та блюз. Справжні експериментатори заряджають публіку своєю енергією, а улюблені пісні від каліфорнійських блюз-рокерів співають увесь зал.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Rival Sons надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Rival Sons

  Група була заснована в 2007 році в Лос-Анджелесі, після того, як талановитий гітарист Скотт Холлідей прийняв рішення залишити свій попередній колектив і укласти контракт з Atlantic Records. Вже 9 років гурт не змінює свій склад. Колишні учасники групи Black Summer Crush – ударник Майкл Майлі та басист Робін Єверхарт підтримали свого друга Скота у його починаннях та розпочали спільну роботу над новим проектом. Вокалістом став приятель гітариста Холлідея – Джей Бьюкенен. У червні 2009 року гурт Rival Sons випускає свій перший альбом під назвою Before the Fire. Через рік після загального визнання вона підписує контракт із всесвітньовідомим лейблом Earache Records та випускає повнометражний альбом із назвою Pressure & Time. 2012 року музичний колектив продемонстрував свою творчість на Download Festival. Період знаменний записом нового альбому Head Down, який надійшов у продаж у вересні. Каліфорнійських блюз-рокерів люблять і бажають бачити днями народження, весілля та інші урочисті заходи у всьому світі, музиканти в кожен хіт вкладають частинку своєї душі. Замовити на свято Rival Sons буде економічно вигідно за допомогою концертної агенції Bnmusic.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Rival Sons

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Rival Sons

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Rival Sons вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Rival Sons залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Rival Sons для вашого свята.

Видео Rival Sons

Як замовити виступ Rival Sons? Щоб замовити виступ Rival Sons на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Rival Sons.

Ми рекомендуємо запрошувати Rival Sons до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Rival Sons на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Rival Sons у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский