Замовити артиста Roberto Zanetti

Roberto Zanetti Офіційний сайт агента

Роберто Дзанетті – італійський продюсер, автор, композитор та виконавець у стилі італо-диско. Ось уже сорок років запальна, сповнена італійського колориту музика радує шанувальників його таланту. Ми допоможемо організувати танцювальну вечірку від класика жанру для вас. Зверніться до нашої агенції, і ваше свято пройде на високому рівні.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Roberto Zanetti надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Народився Роберто у листопаді 1956 року у містечку Масса, у Тоскані. У юності захоплювався грою на барабанах, здобув музичну освіту за класом фортепіано. Після школи на нього чекала економічна освіта, але він обрав світ музики. 1978 року, виступаючи з гуртом «Santarosa», Дзанетті випустив хіт «Souvenir». Сингл розійшовся тиражем понад 200 тисяч копій. На хвилі успіху заснував гурт «Taxi», з яким займав перші місця в італійських чартах і набув першого досвіду як продюсера.

  Сольна кар'єра та популярність

  У 1983 році співак узяв псевдонім Savage і випустив сингл "Don't Cry Tonight", який став супер-хітом у всій Європі. Успіх зміцнила ще одна композиція – Only You. Виконавця запрошують на найпрестижніші фестивалі та телевізійні шоу, а географія гастролей охоплює майже всі континенти. Крім виступів він під псевдонімом Robyx продюсує молодих виконавців.

  Заходи за участю артиста

  Співак найчастіше виступає на великих майданчиках. Як правило, це концертні зали. Дискотеку у стилі 80-х за участю зірки ви можете організувати за допомогою нашої агенції. На його концертах звучать:

  • Don't Cry Tonight;
  • A Love Again;
  • Radio;
  • Computerized Love;
  • Strangelove;
  • Only You;

  Виступ Роберто Дзанетті — це справжнє свято із середземноморським звучанням, танці та гарний настрій.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Roberto Zanetti

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Roberto Zanetti

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Roberto Zanetti вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Roberto Zanetti залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Roberto Zanetti для вашого свята.

Видео Roberto Zanetti

Як замовити виступ Roberto Zanetti? Щоб замовити виступ Roberto Zanetti на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Roberto Zanetti.

Ми рекомендуємо запрошувати Roberto Zanetti до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Roberto Zanetti на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Roberto Zanetti у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский