Замовити артиста Sade Tribute Show

Sade Tribute Show Офіційний сайт агента

Sade — всесвітньо відомий британський гурт, творчість якого гармонійно поєднує в собі елементи поп-музики, джазу та R&B. Музиканти Sade Tribute Show майстерно відтворюють не лише музику та вокал, а й дивовижну атмосферу концертів знаменитих британців. Запросіть артистів на захід за допомогою нашої агенції. Чудовий живий звук та гарний настрій вам гарантовано.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Sade Tribute Show надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Група утворилася 1982 року в Лондоні. Головний натхненник, автор пісень та незмінна вокалістка – Хелен Фолашаде Аду, на честь якої колектив і був названий. Її м'який, глибокий, чарівний голос став візитівкою квартету. Дебютна пісня Your Love Is King увійшла до топ-10 британського чарту в лютому 1984 року, і це стало початком неймовірної популярності гурту. Музиканти випустили шість альбомів, здобувши безліч музичних нагород, серед яких чотири Grammy Awards.

  Sade Tribute Show на вашому заході

  Професійні музиканти триб'ють шоу не лише чудово виконують пісні Sade, а й передають стиль та манеру гурту, створюючи у публіки ефект присутності на оригінальному концерті. Артисти із задоволенням спілкуються із глядачами, створюючи атмосферу дружньої вечірки. До репертуару входять найкращі композиції легендарного колективу за весь час творчості:

  • Smooth Operator;
  • The Sweetest Taboo;
  • No Ordinary Love;
  • By Your Side;
  • Soldier of Love

  Яскраве та оригінальне триб'ют шоу прикрасить будь-який захід: чи то масштабне міське свято, чи фестиваль, чи невелика приватна, корпоративна вечірка.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Sade Tribute Show

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Sade Tribute Show

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Sade Tribute Show вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Sade Tribute Show залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Sade Tribute Show для вашого свята.

Видео Sade Tribute Show

Як замовити виступ Sade Tribute Show? Щоб замовити виступ Sade Tribute Show на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Sade Tribute Show.

Ми рекомендуємо запрошувати Sade Tribute Show до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Sade Tribute Show на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Sade Tribute Show у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский