Замовити артиста Sam Obernik

Sam Obernik Офіційний сайт агента

Sam Obernik – талановита вокаліста з нестандартним голосом, яка сама проклала собі шлях до слави. І якщо ви бажаєте почути знамениту виконавицю світової хаус-арени, запрошуйте Сем Обернік на банкет, і вас довго не покинуть спогади про приватний концерт.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Sam Obernik надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Сем Обернік

  Її музична кар'єра розпочалася на вулицях Дубліна, де Сем Обернік була вуличним музикантом та співала серенади та кавери знаменитих пісень разом із Гленом Хендорсоном. У 20-річному віці Сем Обернік вирушила до Лос-Анджелеса з валізою, мрією та демо-записом своєї пісні. Хрипкий голос, що запам'ятовується, швидко знайшов їй роботу. В Америці Сем Обернік стала членом колективу Дейва Стюарта, завела друзів і їздила країною з Террі Холлом.

  Подальша біографія Сем Обернік

  Сингл It Just Won't Do 2002 року був створений випадково, як заявляє Sam Obernik. Тим не менш, пісня посіла у чартах 11 місце та прославила співачку. Було розпродано 250 000 екземплярів синглу. Далі був запис альбому «Stellify», який був неоднозначно сприйнятий критиками. Проте пісня Mr Butterfy стала справжнім хітом та увійшла до ТОП-40. Дванадцять оригінальних композицій було інтерпретовано співачкою до невпізнання. Альбом 2008 року Baditude, який був випущений за участю Paul Harris, став справжнім проривом у клубних чартах і закріпився у ТОП-40 Британії. У 2009 вокалістка вирушила до Росії, де провела більшу частину року. Сама співачка зізналася, що справжню гордість відчувала не колись роздавала контакти Sam Obernik продюсерам, а на вечірці в день народження Мадонни. Того дня Сем виконала пісню на гітарі, після чого Мадонна посипала її компліментами. Сьогодні на рахунку Сем Обернік спільна гра на гітарі з Террі Холом, акомпанування Брітні Спірс, запис синглу з Деніелом Лоунсом, виступ із Браяном Феррі . Бажаєте замовити Сем на свято чи на Новий рік? Тоді готуйтеся танцювати під світові хіти:

  • Stereo flow
  • It just won't do
  • The Noyz
  • Love & Oxygen
  • Get Around
  • Edge of The Earth
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Sam Obernik

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Sam Obernik

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Sam Obernik вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Sam Obernik залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Sam Obernik для вашого свята.

Видео Sam Obernik

Як замовити виступ Sam Obernik? Щоб замовити виступ Sam Obernik на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Sam Obernik.

Ми рекомендуємо запрошувати Sam Obernik до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Sam Obernik на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Sam Obernik у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский